Roozbeh Razavi
  • Roozbeh Razavi
  • 53.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
boris نوشت:

بله ماهان همه ایرباسه. ولی این موضوع برای 2 هفته پیشه تهران به زاهدان ماهان توپولوف بود.من بازم دقیق میپرسم .بخاطر تحریمها الان هواپیمایی قطر داره تو ایران پرواز میکنه احتمال داره ماهان هم بخاطر تحریم مشکل پیدا کرده باشه.

دوست عزیز، هیچوقت قطر برای ایران پرواز نکرده. قصد داشت پرواز کنه که با مقاومت شرکتهای داخلی روبرو شد و قضیه به کل کنسل شد. هیچ توپولفی در ایران حق پرواز نداره. ممکنه بوئینگ 727 رو با توپولوف اشتباه کرده باشن که اونم ماهان نداره!
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
عزیزمون اسمش آرمیتا هست

UserPostedImage

UserPostedImage

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
عقل که نباشد جان در عذاب است!

با تمام وجود از Tu154 دفاع میکنم اما این هواپیما یه مشکل بزرگ داره! اونهم اینکه اگر در طول پرواز این هواپیما در هر نقطه ای دچار مشکل بشه میتونه ادامه بده ولی اگر این مشکل برای تاحیه دم باشه عمراً بشه این بچه رو کنترلش کرد و میشه عین سانحه کاسپین !
از وقتی تصاویر رو دیدم دارم فکر میکنم که مهندسین عاقل و جان بر کف ما هیچ یاد این قضیه هستند آیا؟؟؟😕
مخصوصاً که میخوان سکوی پرتاب رو تست کنن، خدای ناکرده اگر اون دم اتفاقی براش بیوفته کارشون با کرام الکاتبینه! چرا نمیخوان بفهمن؟ ... رشد علم بعضی وقتها با قربانیانی همراه بوده اما چرا برخی انسانهای ابله میخوان ملت رو زورکی بکنن توی بهشت؟[funcrazy]

گیریم فردا تست موفقیت آمیز بود و اتفاقی هم نیفتاد اما به قطع میتونم مثال بزنم که نمونه بارز رد شدن از روی آتشفشان در حال انفجار با طناب هست! ...
مخصوصاً که این شاهکار تست آیروداینامیک هم نشده ...

عجب وضعی داریم به خدا
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

عقل که نباشد جان در عذاب است!

با تمام وجود از Tu154 دفاع میکنم اما این هواپیما یه مشکل بزرگ داره! اونهم اینکه اگر در طول پرواز این هواپیما در هر نقطه ای دچار مشکل بشه میتونه ادامه بده ولی اگر این مشکل برای تاحیه دم باشه عمراً بشه این بچه رو کنترلش کرد و میشه عین سانحه کاسپین !
از وقتی تصاویر رو دیدم دارم فکر میکنم که مهندسین عاقل و جان بر کف ما هیچ یاد این قضیه هستند آیا؟؟؟😕
مخصوصاً که میخوان سکوی پرتاب رو تست کنن، خدای ناکرده اگر اون دم اتفاقی براش بیوفته کارشون با کرام الکاتبینه! چرا نمیخوان بفهمن؟ ... رشد علم بعضی وقتها با قربانیانی همراه بوده اما چرا برخی انسانهای ابله میخوان ملت رو زورکی بکنن توی بهشت؟[funcrazy]

گیریم فردا تست موفقیت آمیز بود و اتفاقی هم نیفتاد اما به قطع میتونم مثال بزنم که نمونه بارز رد شدن از روی آتشفشان در حال انفجار با طناب هست! ...
مخصوصاً که این شاهکار تست آیروداینامیک هم نشده ...

عجب وضعی داریم به خدا

دکتر جان [blackhee] در خصوص نظراتی که دادی اطمینان داری؟ که تست نشده؟ یا اونا از این قضیه خبر ندارن؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
دوست ندارم گیر امنیت ملی و غیره بیوفتم !لذا 🤫

فقط میتونم بگم این پرنده یه پرنده معمولی نسیت ... بستگی به جنس دوهزاری خواننده داره که بیوفته یا نه 😂

ولی باعرض تأسف خیلی چیزهارو تست نکردن و از سر لجبازی دارن انجام میدن