amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : MAHDI.MHR 

ارسال شده توسط : ma_heravi 

با سلام و درود
در نگاه اولیه و خصوصا ظاهر و گرافیک همان aerosoft بهتر است .
اما سوال ...
چرا هر شرکتی میخواهو اثبات کند که منم هستم ایرباس 320 تولید میکنه ؟
یکی بیاد 306 درست کنه یا 310 چی میشه اخه ؟
مطمئن هستم فروش بهتر و بیشتر براشون خواهد داشت ...

از نظر کیفیت اصلا به aerosoft نمیرسه ولی از نظر دقت در طراحی سیستم ها و هواپیما هنوز نمیشه نظر داد!

شبیه ساز به شدت به یک طراحی کامل و دقیق از محصولات ایرباس نیاز داره حتی همین A320 aerosoft هم با وجود این که بسیار دقیق طراحی شده، اما مثلا از نظر کیفیت کابین خلبان و مدلسازی بدنه به هیچ عنوان نمیتونه با محصولاتی مثل B777 کپتین سیم یا PMDG رقابت کنه

با این حال خبر هایی از aerosoft به گوش میرسه که این شرکت برای طراحی A330 برنامه هایی داره

دوستان مطمئن باشید قویترین ویژگی این افزونه شبیه سازی سیستم های آن خواهد بود . ایرباس Aerosoft حتی سیستم اطفاء حریق رو شبیه سازی نکرده .
در ضمن به لحظه ی بعد از روشن شدن باتری ها توجه کنید . متوجه خواهید شد که دقیقا مثل PMDG777 کمی طول میکشه تا سیستم ها Initialize یا به اصطلاح بوت بشن .
UserPostedImage UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
جدیدترین ویدئو از قابلیتها و امکانات این بسته الحاقی

PC Flight Simulation Geek Since 1998
alirezaspace
  • alirezaspace
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
7 سال پیش
احساس میکنم ار لحاظ کیفیت بصری به ایروسافت نمیرسه ولی از لحاظ سیستم یه چیز دیگست
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش
در کل فکر کنم از ایروسافت بهتر باشه .
EP-IBB

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ایرباس A320 شرکت FlightSimLabs برای FSX ارائه شد.این محصول با قیمت غیر منطقی 100 دلار از این سایت  قابل تهیه می باشد.حسب ادعای تهیه کنندگان ، این محصول یکی از دقیقترین و حرفه ای ترین محصولات طراحی شده برای شبیه ساز پرواز می باشد.

نیازمندیهای این برنامه الحاقی:
Minimum: Quad Core CPU, 8GB RAM, 512MB Graphics card running Windows 7 (64bit) Flight Simulator X SP2/XPack or Steam.
Recommended: Latest generation i7 Processor, 16GB RAM, 1024MB Graphics Card, Win10 64bit. DirectX 10 with Steve’s DX Fixer.
Minimum settings allow the aircraft to load and operate but you’ll need to make certain compromises in scenery settings to get adequate performance.

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

PC Flight Simulation Geek Since 1998
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند