amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش

نقد و بررسی این محصول توسط یکی از اعضای Airline2Sim  آپلود شده در نماشا. خیلی دقیق و ریزبینانه انجام شده و پیشنهاد می کنم ببینید.

UserPostedImage UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
واقعاً فوقالعاده هست ولی 100 دلار یه مقدار 👎
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

واقعاً فوقالعاده هست ولی 100 دلار یه مقدار 👎

من خیلی وقت بود داشتم مبلغش رو جمع می کردم ولی ارزششو واقعا داشت، این پرنده تا الان بهترین و با کیفیت ترین addon برای شبیه ساز به حساب میاد. فقط چند نکته برای دوستانی که می خوان در آینده این پرنده رو تهیه کنن:
1- انتظار فریم ریت بالا اصلا نداشته باشید، حتی اگر سیستم خیلی خیلی قدرتمند هم دارید باید قید زیورالات فلایت سیمولیترتون رو بزنید(خیلی نه ولی تا حدودی) و تویک اساسی روی FSX.cfg انجام بدید.
2-اگر اهل اینکه وقتتون رو روی یک تایپ بذارید و در موردش همه چیز رو یاد بگیرین نیستید مطمئن باشید همین ورژن ایروسافت برای شما بهترین گزینه است و پرداخت این همه هزینه برای این پرنده توجیه نداره، چیزی بیش از اون ازش نمی تونید دربیارید.
3-کیفیت VC و حتی شاید خود بدنه نسبت به ایروسافت ممکن تو ذوق شما بزنه ولی اگر ریز بیناننه تر نگاه کنید متوجه می شید خیلی چیزا منجمله نوشته های روی بدنه و کلید ها و ابزارالات داخل کاکپیت مطابق با واقعیت هست.
4-فعلا این پرنده برای FSX ارائه شده و باید دست کم چند هفته و یا ماه برای P3D صبر کنید.
5-قیمت تقریبی ورژن P3D در حدود 130-140 دلار آمریکاست!
6-اگر مثل من نمی تونید صبر کنید می تونید ورژن FSX رو تهیه و بعد از ارائه P3D آپگرید کنید که دقیقا تفاوت قیمت رو باید پرداخت کنید(30-40 دلار).
7-هنوز این پرنده بعد از 6 سال کار نواقصی داره برای مثال صفحات مربوط به Offset، Wind aloft، Fixes شبیه سازی نشدند اما خواهند شد و در قالب یک آپدیت ارائه می شوند.
8-بعد از نصب پرنده روی سیستموتون ممکنه با مشکلات زیادی روبرو بشید که پیشنهاد میکنم به قسمت FAQ داخل فروم FSLABS مراجعه کنید. تمام جواب ها اونجا هست.

امیدوام از این پرنده لذت ببرید.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
امیر جان میدی یه بوق باهاش بزنیم؟ [blackhee]

زحمتی نیست از MCDU و صفحاتش چند تا عکس بذاری؟ متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

امیر جان میدی یه بوق باهاش بزنیم؟ [blackhee]

زحمتی نیست از MCDU و صفحاتش چند تا عکس بذاری؟ متشکر

چرا که نه، بوق که هیچی وردارید برید یه چند لگ اینور اونور فقط لک یا خش نیوفته، من حساسم[blackhee]

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage, UserPostedImage

UserPostedImage

من چند تا عکس از صفحات اول و یا اصلی FMGS گذاشتم، چون زیاد هست همه رو نمی تونم بذارم. اینم دو عکس از ECAM و EWD/S

UserPostedImage , UserPostedImage
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند