Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
از قبول شدگان آزمون مورخ 17/7/88 تقاضا مي شود كه در تاريخ و ساعت تعيين شده با در دست داشتن اصل مدارك ارسالي جهت انجام مصاحبه اختصاصي به آدرس تهران -ميدان آزادي - جاده مخصوص كرج - بلوار فرودگاه - ادارات مركزي هما -واحد استخدام مراجعه نمايند .بديهي است عدم مراجعه در زمان هاي مشخص شده به منزله انصراف تلقي و نسبت به بايگاني نمودن پرونده شما اقدام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا  بروید.

نکته قابل توجه در لیست اسامی پذیرفته شدگان کمک خلبانی وجود تغدادی خلبان خانم میباشد.انشاالله شاهد پرواز حداقل یکی از این عزیزان در هما باشیم تا این طلسم چند ساله همانطور که برای آسمان شکسته شد برای هما نیز شکسته شود:

سرکار خانم فاطمه تجربه کار
سرکار خانم فرناز صادق نيا
سرکار خانم آذر علي باروتي تبار
سرکار خانم آزاده فلاح نژاد
سرکار خانم سونيا کاشف
سرکار خانم ستاره نوري

همچنین اسامی تعدادی از دوستان عزیز من و همراهان این انجمن منجمله آقای محمد داودیان, آقای آریا کیا در این لیست به چشم میخورد که صمیمانه آرزوی موفقیت شان را دارم.

با آروزی موفقیت برای همه این عزیزان

PC Flight Simulation Geek Since 1998
S.Salahshour
  • S.Salahshour
  • 66.36% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
14 سال پیش
بسیار عالی...
باید اشاره کنم علاوه بر دوست خوبم محمد داودیان ، بسیار خوشحال شدم از دیدن نام دوستانم آقایان دانیال شهامتی ، ابراهیم دلیلی ، آریا کیا عزیز که حقیقتا از بهترین خلبانان و دوستان می باشند....

برای همه ی این دوستان آرزوی موفقیت می کنم..[-o< [loveiran]
Guest
14 سال پیش
ممنون از تورج عزيز و سروش گل . با آرزوي موفقيت واسه تمام جوونا
ruslan
  • ruslan
  • 53.38% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
14 سال پیش
به این دوستان تبریک میگم .....و امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشن....
ارزش انسان در چیزی که بدست می آورد نیست بلکه در چیزی است که مشتاق بدست آوردن آن است
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
ما رو در جریان نتیجه مصاحبه قرار بدین.انشاالله با شیرینی
PC Flight Simulation Geek Since 1998