pro-airplane
  • pro-airplane
  • 51.6% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام دوستان ...
من یک مشکلی در ND این هواپیما پیدا کردم که اگه میشه کمکم کنید حل شه :
من امروز داشتم از تهران به شهری می رفتم که SID تهران RADAL بود .. من این رو روی FMGC هواپیما و برای رانوی 29L لود کردم فقط مشکلی که بود اینه که طرح RADAL1A رو روی ND من همش تغییر می کنه یعنی 3 ثانیه طرح درست رو میاره و باز 3 ثانیه از 29 چپ گرد می کنه و میره به سمت RADAL .. وقتی هم Direct می زنم طرح خودشو میره ... موقع T/O باید شانس بیارم که طرح درست رو بیاره ... همیشه که SID من RADAL هست همین مشکلو دارم ... نمیدونم مشکل از AIRAC هست یا چیزه دیگه ... کمکم کنید !
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ارسال شده توسط : pro-airplane 

سلام دوستان ...
من یک مشکلی در ND این هواپیما پیدا کردم که اگه میشه کمکم کنید حل شه :
من امروز داشتم از تهران به شهری می رفتم که SID تهران RADAL بود .. من این رو روی FMGC هواپیما و برای رانوی 29L لود کردم فقط مشکلی که بود اینه که طرح RADAL1A رو روی ND من همش تغییر می کنه یعنی 3 ثانیه طرح درست رو میاره و باز 3 ثانیه از 29 چپ گرد می کنه و میره به سمت RADAL .. وقتی هم Direct می زنم طرح خودشو میره ... موقع T/O باید شانس بیارم که طرح درست رو بیاره ... همیشه که SID من RADAL هست همین مشکلو دارم ... نمیدونم مشکل از AIRAC هست یا چیزه دیگه ... کمکم کنید !

فقط رو این SID مشکل داره و یا همیشه همینطوری هست؟

PC Flight Simulation Geek Since 1998
pro-airplane
  • pro-airplane
  • 51.6% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
من که تا حالا غیر این ندیدم
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ارسال شده توسط : pro-airplane 

من که تا حالا غیر این ندیدم

این به خاطر نزدیک بودن دو نقطه در طرح پرواز و خیلی حساس بودن اتوپایلوت هست.تنها توصیه من بروزرسانی AIRAC هست. (مخصوص این ایرباس)

PC Flight Simulation Geek Since 1998