Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
نقل قول:

اقا تورج چطوری IRS را باید فعال کنم؟اولین باره به این مشکل خوردم معمولا همیشه فعاله اما این ایرباس رو که اجرا میکنم اینطوریه با بقیه هواپیماها این مشکل رو ندارم.

هر Add-on خصوصیات خودش را دارد.هر چه دقیقتر باشد کار کردن با اون هم به دانش بیشتری نیاز داره.

مکان ADIRS
UserPostedImage

راهنما
http://www.meriweather.com/320/over/adirs.html 

PC Flight Simulation Geek Since 1998
boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
ممنونم تورج جان از راهنمایی...ولی مشکل اینکه اون عددهایی که نوشته شده(N 43376 E1207) من نمیتونم ورد کنم چون صفحه کلید سمت راستش مال من کار نمیکنه فکر کنم نمایشیه فقط دوتا دکمه های display کار میکنند.این 320 هم مارو سر کار گذاشته.من چون Fs2crew که دارم فقط a320 شرکت wilco را ساپورت میکنه میخواستم ازش استفاده کنم که اینم اینطوری شده.به هر حال دم شما گرم که وقت گذاشتید و راهنمایی کردین.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
سلام

برای رفع مشکل صفحات 12 - 13 - 39 - 40 از دفترچه راهنمای pilot's guide را مطالعه کنید.
در برنامه پیکربندی که در منو Wilco Pub وجود داره مطمئن بشید که زمان Align در حالت حداقل ست شده.در حالت عادی Align سیستم IRS ممکنه تا نیم ساعت طول بکشه.

موفق باشید
PC Flight Simulation Geek Since 1998
boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
Touradg نوشت:

سلام

برای رفع مشکل صفحات 12 - 13 - 39 - 40 از دفترچه راهنمای pilot's guide را مطالعه کنید.
در برنامه پیکربندی که در منو Wilco Pub وجود داره مطمئن بشید که زمان Align در حالت حداقل ست شده.در حالت عادی Align سیستم IRS ممکنه تا نیم ساعت طول بکشه.

موفق باشید

اقا تورج ممنون👏 بالاخره با راهنمایی شما درست شد .بعد از یکهفته سروکله زدن بالاخره فعال شد...خیلی ممنون و موفق باشی استاد[10of10]