Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام به دوستان .. عرض کنم که من چون علاقه ی شدیدی به جنگنده ها دارم ، میخواستم که مثل سیمولاتور ایکس با اینگونه شبیه ساز هم کار کنم ... سوالم اینه که آیا همچین شبیه سازی وجود داره ؟ و اگر وجود داره میتونید لینکی از دانلود اون رو در اختیارم بزارید . ممنون میشم @};-
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به همه@};-

دوست عزیز به نظر من یکی از بهترین سیملیتورهای جنگنده lock on flaming cliffs 2 و شبیه سازهای فوق تخصصی DCS ایگل داینامیک هست ، البته به fsx شباهتی نداره ( از خیلی جهات تکمیلتر ولی محدود تره ) از نظر کار نویگیشنی یه مقداری بیش از حد اتوماتیکه ولی برای انجام مانورها و شبیه سازی میدانهای جنگ هوایی بسیار عالی طراحی شده . دقت ادانهای اون هم بسیار بالا و تخصصی هست .

این سیملیتور جوایز زیادی گرفته در در بعضی از کشورها به عنوان نرم افزار کمک آموزشی استفاده میشه [approve]

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
دو تا شبیه ساز دیگر هم هستکه مورد علاقه من هستند و البته در سطح Lock-on نیستند ولی شبیه ساز های کامل و خوبی هستند.

یکی FreeFalcon که مجانی و منبع باز هست و خیلی کامل و دقیقه و تعداد زیادی برنامه و ابزارهای الحاقی داره

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

شبیه ساز ایرانی مدافعان آسمان که مخصوصاً در زمینه نیروی هوایی ایران خیلی کامل هست:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
عکسها از انجمن گنج جنگ

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام به همه@};-

دوست عزیز به نظر من یکی از بهترین سیملیتورهای جنگنده lock on flaming cliffs 2 و شبیه سازهای فوق تخصصی DCS ایگل داینامیک هست ، البته به fsx شباهتی نداره ( از خیلی جهات تکمیلتر ولی محدود تره ) از نظر کار نویگیشنی یه مقداری بیش از حد اتوماتیکه ولی برای انجام مانورها و شبیه سازی میدانهای جنگ هوایی بسیار عالی طراحی شده . دقت ادانهای اون هم بسیار بالا و تخصصی هست .

این سیملیتور جوایز زیادی گرفته در در بعضی از کشورها به عنوان نرم افزار کمک آموزشی استفاده میشه [approve]

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

سپاس فراوان mehornet جان .. 👏 فقط میشه این سیمولاتور رو دانلود کرد ؟ 🤔
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

دو تا شبیه ساز دیگر هم هستکه مورد علاقه من هستند و البته در سطح Lock-on نیستند ولی شبیه ساز های کامل و خوبی هستند.

یکی FreeFalcon که مجانی و منبع باز هست و خیلی کامل و دقیقه و تعداد زیادی برنامه و ابزارهای الحاقی داره

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

شبیه ساز ایرانی مدافعان آسمان که مخصوصاً در زمینه نیروی هوایی ایران خیلی کامل هست:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
عکسها از انجمن گنج جنگ

تورج جان از شما هم ممنون @};-