capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام
من برای اجرای شبیه ساز ایکس و متعلقاتش از ویندوز 7 home premium استفاده می کنم
حالا میخوام ویندوزم را به سری 8 ارتقا بدم، اما نمیدونم که شبیه ساز و دم و دستگاهش با این ویندوز سازگاری دارد یا نه؟
کسی میتونه کمک کنه؟ ظاهرا خیلی ها در نصب fsx برای win8 دچار مشکل شدن.

با تشکر 

@};- @};- @};- 🤔
UserPostedImage
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
11 سال پیش
پیشنهاد من این هست که اصلا طرفش هم نرید . نمی تونم منکر سرعتش بشم اما سه تا مشکل بزرگ هست که همه رو گریبان گیر کرده 1-قطع شدن ناگهانی کنترل پرواز اگر از یوک یا جوی استیک و ... استفاده می کنید 2-درست کار نکردن DA fokker100
3-پاره ای از مشکلات گرافیکی

بنده 2 بار اینکار رو انجام دادم و باز برگشتم سر خط
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به دوستای گلم@};-

بهترین ویندوز برای اجرای شبیه ساز پرواز به نظر من ویندوز ایکس پی هستش😁
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Amir Parsian 

پیشنهاد من این هست که اصلا طرفش هم نرید . نمی تونم منکر سرعتش بشم اما سه تا مشکل بزرگ هست که همه رو گریبان گیر کرده 1-قطع شدن ناگهانی کنترل پرواز اگر از یوک یا جوی استیک و ... استفاده می کنید 2-درست کار نکردن DA fokker100
3-پاره ای از مشکلات گرافیکی

بنده 2 بار اینکار رو انجام دادم و باز برگشتم سر خط

امیر جان سلام @};-

win 7 64 bit هم مشکلات خاصی با شبیه ساز داره که عمدش مربوط به ریجیستریهاست . من فکر نمیکنم خود win مشکل باشه ، و شرکتهای سازنده ادانها خودشون رو سازگار نکردن . در مورد مشکل f100 DA با وین سون 64 اگر راهکاری هست لطفا بگید . ( برای فریز شدن nd ها بعد از 15 دقیقه )[bowing]
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
11 سال پیش
نه متاسفانه این موضوع به بودن ویندوز هیچ ارتباطی نداره و مربوط به system power saving خود ویندوز هست . چون این ویندوز بیشتر برای پد ها ساخته شده این موضوع اهمیت خاصی برای سازندها داشته . شما بعد از دوساعت پرواز متوجه میشید که برق usb ها به حالت standby رفته ، بعله تعجب نکنید Standby !

http://forum.avsim.net/topic/393486-windows-8-joystick-megathread-problem/ 

متاسفانه راه حل مناسبی ارائه نشده و راه حال های موجود مشکل رو حل نکردن .

در مورد DA Fokker 100 مشکل فریز شدن مد نظر من نبود . در ویندوز 8 اگر شما با فوکر پرواز کنید و پنجره دیگه ای رو در محیط شبیه ساز باز کنید مثلا IVAP مدت مدیدی طول می کشه تا پنجره باز شه و از اون نقطه به بعد شما با مشکل جدی رو برو می شید چون هر کاری انجام بدید از زدن یک کلید nav تا پروگرام کردن FMC این پروسه تکرار می شه . این مشکل در فرم DA مطرح شده اما متاسفانه و مثل همیشه سازنده ها بنا به توجیه گذاشتند . در این فرم عنوان شده این برنامه الحاقه برای ویندوز 7 و پایین تر طراحی شده و به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال سیستم های عامل دیگر ندارند .
QW BAE146 هم با این مشکل روبرو بود که با دادن SP1 مشکل رو حل کرد .

موفق باشید .