amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام . یه سئوال

اگر FSx روی ویندوز 8 نصب کنیم کار می کنه؟ یهو نگید هنوز ویندوز 8 نیومده[readdoc] . من لینکش رو پیدا کردم . هم 32 بیت هم 64 . البته به صورت preview هست ولی هم سریال داره و هم خیلی تعریفش رو دادن کسایی که دانلود کردن . اگر آقا تورج اجازه بدن حتماً لینکش رو میزارم دوستان استفاده کنن.
من می خوام دانلودش کنم [gofly] فقط قبلش گفتم این جا این موضوع رو مطرح کنم شاید FSX با ویندوز 8 کار نکنه . چون این همه دردسر و دانلود و ویندوز عوض کردن رو به این امید انجام می دم که شاید FSX تو ویندوز 8 بهتر کار کنه .
UserPostedImage UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
سلام
بله بدون مشکل اجرا میشه و مورد خاصی نداره.در مورد نسخه Preview ویندوز هم چون سریال رسماً توسط خود مایکروسافت اعلام شده مشکلی برای درج اون در اینجا وجود نداره.
 FSXWIN8.jpg شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehran617
  • mehran617
  • 59.66% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
11 سال پیش
بدون هیچ مشکلی کار می کنه !
فقط احتمال اینکه با یک سری ناهنجاری رو برو بشید بعید نیست به هر حال نسخه preview است !
بعضی درایور ها برای ویندوز 8 اومده اند حتما درایور کارت گرافیکتون رو سرچ کنید تا ببینید برای ویندوز 8 درایوری دارد یا نه ! اگر پیدا نکردید حتما از آخرین درایور ویندوز 7 استفاده کنید . اگر کارت گرافیک NVIDIA دارید آخرین درایور 302.80 رو دانلود کنید !
البته توصیه می کنم صبر کنید تا نسخه اصلی بیاید ! هرچند که توی بازار ایران این نسخه ای که مایکروسافت هنوز معرفی نکرده موجود است !
UserPostedImage