S.Salahshour
  • S.Salahshour
  • 66.36% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
14 سال پیش
سلام مجدد....

با سخنان دوست عزیزم آقای رزاقی و جناب قبادی تا حدودی موافقم... ولی این دو دوست عزیز دعوت میکنم که از یک زاویه دیگه به این مسئله نگاه کنید ..... فرض می کنیم در یک انجمن هستیم این انجمن 1000 نفر عضو از همه نقاط جهان داره ... بنا به هر دلیلی از یک تاریخی دسترسی 150 کاربر از یک منطقه خاص جغرافیایی قطع میشه....اون 150 کاربر طبیعتا ناراضی خواهند بود و به مسئولین انجمن ایمیل می زنند که اشکال از کجاست؟؟ مدیر انجمن هم میگه از طرف ما هیچ مشکلی نیست و مشکل از منطقه جغرافیایی شماست ولی ما پیگیری می کنیم......حالا در نظر بگیرید که 150 کاربر با مدیران صحبت می کنند که حالا ما نمی تونیم از انجمن استفاده کنیم شما کل انجمن را جا بجا کنید از سرور فعلی و 850 کاربر دیگر هم به مدت زمانی سرگردان باشند تا 150 نفر هم بتونند برگردند به انجمن ..... هزینه ... وقت ...کار زیاد.....و خیلی چیزهای دیگر رو متحمل بشه انجمن برای اون دسته از کاربر ها ... حتی اگر هزینه سرور هم از طرف اون کاربرها پرداخت بشه (که معمولا نمیشود) باز هم انجمن هیچ تعهدی نداره که زمان صرف کنه و تیمش را خسته کنه از اون مهمتر 850 نفر کاربر دیگر رو هم سرگردان بکنه یا حداقل به دردسر بندازه برای آن 150 کاربر..... ولی از این هم نباید چشم پوشی کنیم که 150 نفر هم دست کم یک دهم کاربر ها هستند و سیستم برای رونق خودش میتونه تا حد ممکن اونارو راضی نگه داره.......
دوستان ما کاربر هستیم وظیفه ما هستش که با پیدا کردن راهی خودمون رو با سیستم مطابقت بدیم نه اینکه سیستم با پیدا کردن راهی خودش رو با ما مطابقت بده. من هم یک کاربر از این شبکه هستم و هیچ هزینه و وجهی دریافت نمی کنم از ای شبکه 😂
حال اینکه به غیر از این سیستم ، سیستم های دیگری هم هست و اینجا انتخاب به ماست..😉
در مورد سیستم Paypal هم این جریان دقیقا دوباره تکرار میشه ولی چون بحث تجارت هست مسئولین می تونند انعطاف پذیری بیشتری نشون بدند .... البته آقای قبادی که خودشون ساکن ایران نیستند و با تغییر سیستم جدید شبکه اف اس ارلاینز(From Pilot-base to the VA-Base)می تونند هزینه های شرکتشون را پرداخت کنند....

موفق و پاینده باشید@};-