Cpt.alireza
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

ارسال شده توسط : maryam 

سلام تو سایتا گشت میزدم دیدم گویا یکی ازین وبلاگا داره این محصول رو میروشه اونم 12 تومن😲

http://simulatordownload.blogfa.com/post/3 

اين كار دزدى مطلق هست
خدا لعنتش كنه
همين الان به بلاگفا گزارشش كردم و لينك ها نيز و اخبار مربوط به اين محصول رو در اختيارشون گذاشتم[approve]
@};-

من وبلاگو حذف کردم[approve]
shahin
  • shahin
  • 51.96% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : محمد علی {شمالی} 

ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

ارسال شده توسط : maryam 

سلام تو سایتا گشت میزدم دیدم گویا یکی ازین وبلاگا داره این محصول رو میروشه اونم 12 تومن😲

http://simulatordownload.blogfa.com/post/3 

اين كار دزدى مطلق هست
خدا لعنتش كنه
همين الان به بلاگفا گزارشش كردم و لينك ها نيز و اخبار مربوط به اين محصول رو در اختيارشون گذاشتم[approve]
@};-

من وبلاگو حذف کردم[approve]

شما صاحب وبلاگ هستید ؟
CATC Pilot
  • CATC Pilot
  • 50.08% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
10 سال پیش
جناب آقای شاهین عرفانیان عزیز ،

ضمن عرض خسته نباشید و تبریک به شما بابت تلاش و به ثمر رساندن طرحی نو در زمینه ساخت صحنه های پروازی شبیه ساز و ابراز تأسف بسیار از جمله ای که به نقل از شما خواندم با مضمون اینکه بدلیل جهالت دیگران، شما پشت دستتون رو داغ زدید که دیگر قدم در راه پیشرفت نگذارید!

عزیز من ، در کشوری که اکثر قریب به اتفاق افراد مصرف کننده ، بدنبال راحتی از هر جهت ولو به قیمت بیچاره کردن تولید کننده باشه هستند، لذا اگر شوق اینکار رو دارید، اگر به بالا بردن سطح کیفی کار فکر میکنید، اگر میخواهید افتخار آفرین باشید ، و هزاران اگر خوشایند دیگه! اما فقط چند مشکل در پیش رو خواهید داشت ، اول از همه افراد سودجو و "احمق" ! که امثال ما رو پشت گوش مخملین تصور کرده در حالی که کافر همه را به کیش خود پندارد ...!

جناب عرفانیان، اغلب Start اولیه سخت و با مشکلاتی مواجه هست ، اما کم کم همه با شما همراه میشوند و در یه سو به هدفی مشترک فکر و برای آن تلاش میکنند .
اینکه افرادی معلوم الحال دست به اقدامی ناجوانمردانه زندند یک پیروزی برای شماست! اینکه اینقدر کار قابل توجهی انجام دادید که عده ای از سوزش اقسانقاط اعضا و جوارحشون و اینکه چرا خودشون توانایی انجام چنین کار متفاوت و مفیدی رو ندارند، اون رو با نام خودشون عرضه کردند (همه جا اینچنین افراد به وفور یافت میشه)
اما شما نباید یک سرباز شکست خورده باشید! ... اگر شما دست از تلاش بردارید،اونها پیروز این بازی جهالتبار خواهند شد ...
من بعنوان دوستدار شما، از شما خواهش میکنم، با روحیه بهتر، از دیدگار مثبت به اتفاقات نظاره کنید ، تردید نداشته باشید که اگر کار ساخت جدیدی رو بر عهده بگیرید، پس از معرفی شما به افراد که به خوبی صورت گرفت، پس همه ما با شما همکاری خواهیم کرد ...

فراموش نکنید که شما دل خیلی افراد رو شاد کردید ، فکر میکنم این ارزشش بسیار بیشتر از "آنچه سود بود و آنچه زیان شد" باشه ...
امیدوارم داغی پشت دسستون رو بردارید ، ما با شما دوست عزیز همراه و همسو هستیم و خواهیم بود ... بیدی نباشید که با این بادها از ریشه کنده بشید

هرگز عقبنشینی شما در مواجهه با مشکلات رو نمیپذیرم! شما مرد هستی و یک مرد ساخته شده برای مقاومت و سرافرازی ... اینقدر به جهت جلو پیش برید تا دیگه کسی دستش به شما نرسه ، اون زمان با یک پوزخند ازشون پذیرایی کنید [approve]
منتظر ظهور پرفروغ دوباره شما در این زمینه حتی با کیفیت برتر از تجربه قبل داریم

پیروز باشید@};-
Every takeoff is optional. Every landing is mandatory
alpha
  • alpha
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی
10 سال پیش
سلام به همگی عزیزان بخصوص اساتیدی که برای تهیه این سینری ارزشمند زحمت فراوانی کشیدن علی الخصوص آقای شاهین.
امیدوارم که بشه ازشون قدردانی مناسبی بعمل بیاد.
من چه جوری میتونم این سینری رو بگیرم ؟ ازسایت اوسیم که رجیستر میخواد (نتونستم رجیستر کنم) نشد.
اگه لیک مستقیم موجود هست محبت کنید بزارید، ممنون میشم
Payam Naser Torabi
10 سال پیش
سلام خدمت دوستای عزیز

من خیلی وقت هست این این 2 مشکل رو دارم با این سنری و حتی سعی کردم با Airpot Designe Editor هم اصلاح کنم که از شانس بنده این نرم افزار هم رو سیستم من اجرا نشد و Error داد ...

1- اینکه سیستم ILS هنوز هم دقیق نیست با اضافه کردن AFCAD Update برای من باز دقیقاً روی Threshold و کمی متمایل به راست Center Line باند هواپیما Touch میکنه که از Papi Light هم متوجه میشید که شما Low هستید و رو Glid path نیستید در صورتی که دقیقاً با Glide Slope این ILS پایین میاید . 🤦

2- با اضافه کردن این AFCAD Update بنده Runway Light باند 29R رو از دست میدم همچنین Papi Light این باند رو که کلاً خاموش می شوند و نمی دونم اصلاً ایراد از کجاست ؟؟؟؟ 🤔

اگر امکانش هست یک upfate خیلی دقیق و تمیز براش آماده کنید ممنون میشم ...

اینم عکس از چراغ های باند

بدون Update

UserPostedImage 

ّبعد از اضافه کردن Update

UserPostedImage 
Mahan Virtual Airline ( هواپیمائی مجازی ماهان )
با مجوز رسمی از هواپیمائی ماهان
www.MahanVa.com