Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : shahin 

سلام و با تشکر از خانم maryam و پیگیری های آقای Cpt.ziaie . لازم بود علاوه بر دکمه تشکر کتبا از این دو دوست تشکر کنم . @};-

از دوستان خواهش می کنم به دوستان خود طریقه دانلود رایگان سنری را اطلاع بدید . اصلا رو CD کپی کنید بدید به هم ونگذارید عده ای دزد سو استفاده کنند .

شاهين جان اين يك وظيفه بود كه بايد انجام مى دادم زيرا اگر اين كار ها انجام نشود امثال اين افراد دزد بيشتر مى شود و ارزش كار را پايين مى اورند
متاسفانه بعضى از افراد لياقت ندارند كه دور حقشون كار خير انجام بدى
در پروفايل اين تقلب كار ذكر شده ٥ در هواپيمايى ماهان پرواز مى كنند و اين يك دروغى بيش نيست زيرا تحصيلات قيد شده دكترى هوا و فضا و از دانشگاه شريف ، خب وقتى يك نفر محصول كسى ديگر رو كپى بردارى مى كنه معلومه مشخصات خود را نيز الكى اعلام مى كند ، من از طريق ايميل هم نيز به ايشان تذكر دادم اما كو گوش شنوا
به هر حال اين وظيفه ى من بود با تشكر[bowing]
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
اينم ايميل ارسالى :
سلام دوست عزيز
متاسفانه دروبلاگ شما مشاهده شد كه محصول مهراباد ٢٠١٢ رو به فروش مى رسانيد اين درحالى است كه اين برنامه به صورت مجانى اراعه مى شود و هرگونه فروش تخلف است و پيگرد دارد
طراح اين سينرى از دوستان من شاهين عرفانيان مى باشند كه بسيار از كار شما خشمگين شدند و اين كار شما دزدى است
لذا درخواست مى شود اين برنامه را به صورت رايگان به علاقه مندان اهدا كنيد در غير اين صورت مسئوليت كارتون با خودتون
و وبلاگ شما نيز گزارش داده شد به بلاگفا
اميد وارم اصلاح كنيد وگرنه به صورت قانونى بايد با افرادى تقلب كارى مثل شما برخورد كرد
لطفا اصلاح كنيد
درصورتى كه حرفى براى گفتن داريد در سايت ايرانسيم عضو شده و نظر خود را در لينك زير بيان كنيد
http://iransim.ir/forum/default.aspx?g=posts&t=2501&p=9 
باتشكر
پرهام ضيايى
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
shahin
  • shahin
  • 51.96% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
10 سال پیش
همیشه فکر می کردم جامعه هوانوردی یک عده انسان خاص و سطح بالا از لحاظ فکری و اجتماعی هستند . ولی بعد از چند تجربه( علاوه بر ارائه مهراباد) دید کاسبی و سوء استفاده بسیار سطح پایین بعضی از افراد مدعی برام آشکار شد .
http://microsoft-airport.blogfa.com/1392/02 

این کار یعنی شما بیاید مثلا خود رو طراح فلان محصول Aerosoft بدونید .انصافا بین هکرها هم چنینی آدم نامردی پیدا نمیشه ! یعنی هکر ها هم فقط هک می کنند دیگه نمی گن ما خودمون طراحی کردیم !
متاسفانه پاش به این فروم هم باز شده .
shahin
  • shahin
  • 51.96% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
10 سال پیش
همیشه فکر می کردم جامعه هوانوردی یک عده انسان خاص و سطح بالا از لحاظ فکری و اجتماعی هستند . ولی بعد از چند تجربه( علاوه بر ارائه مهراباد) دید کاسبی و سوء استفاده بسیار سطح پایین بعضی از افراد مدعی برام آشکار شد .

این کار یعنی شما بیاید مثلا خود رو طراح فلان محصول Aerosoft بدونید .انصافا بین هکرها هم چنینی آدم نامردی پیدا نمیشه ! یعنی هکر ها هم فقط هک می کنند دیگه نمی گن ما خودمون طراحی کردیم !
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : shahin 

بله بله متاسفانه افرادى هستند كه ابروى هوانوردى رو بردند و يكيشون هم در همين سايت عضو مى باشد و محصولات كرك و خراب و دزدى را به فروش مى رسانند و يلى هم ادعا دارند كه من فلانم و دروغ تحويل اعضاى سايت مى دهند
لينكى كه داديد مربوط به همان آقاى دزد مى باشد كه حتما من به صورت قانونى عليه ايشون شكايت مى كنم زيرا فروش آن ها غير قانونى است و مجوز ندارند و مشكل بعدى تحويل دادن جنس خراب و آشغال است و مشكل بعدى اين است كه وقتى بهشون شكايت مى كنى تازه اعتراض هم ى كنن و مى گند ما سرويس بعد از فروش نداريم
اين افراد انگلى بيش نيستند براى جامعه و انشالاه خداوند آن هارا مورد عنايت قرار بده
من فردى نيستم كه براى افرادى كه دزدى مى كنند بخواهم بنويسم ا.م ، من اسمشونو مى گم و از كسى ترسى ندارم
اقاى اميرحسين دريايى برات متاسفم ، انشالاه راه درست زندگى كردن رو پيدا كنى
باتشكر 😶

امام على :
UserPostedImage