Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : captain mahan 

کاپتان ضیائی
ماهان فقط حدود 6 تا 300-b2-b4 داره اما بیشتر ایرباسهاش 300-600 هست که ایران ایر فقط 4فروند عملیاتی داره و پرواز های اروپارو با این 4تا انجام میده و یکی 2تا 310.
هما که ماشالا همه ایرباس هاس 300B هستن اما خوب ماهان تونسته از تایپ 300-600 بیشتر استفاده کنه.
من از همون اولشم تو کامنت اولیم گفتم که فقط تو ایران دارم مقایسه میکنم مثلا اگر ماهان هواپیمایی داره که عمرش به قول شما 15 سال هست این 15سال برا شرکت ایرانی خوبه که همینم هما نداره متاسفانه. شما بخوای امار بگیری کدوم هواپیما عمرش پایین تر از 15 هست تو ایران؟؟ همه ماشالا میانسال به بالا...!!
البته نظر همه عزیزان حاضر در سایت برای من هم قابل احترام هست و از نظراتشون استفاده مفید میکنم.

دوست عزيزم@};-
نمى شه به درصد گرفت كه اين ايرلاين فلان تا ايرباس داره و اون انقدر ايرباس داره
هر لاينى تايپ هاى خودشو داره مثلا ماهان از B463 خيلى استفاده مى كنه تازگى ها و ايران اير هم از F100
حالا اينكه ماهان داره از ايرباس 306 استفاده مى كنه دليل نمى شه كه اونايي كه از 30B استفاده مى كنند مشكل دارند
البته حرف شما منطقى است از يه لحاظ و اونم اين هست كه 306 از 30B پيشرفته تر هست ولى هر تايپى ويژگى هاى خودشو داره
من تعصبى رو ايرلاين ندارم كه ماهان خوبه يا هما يا آسمان ، بنده عقايدم رو گفتم
شايد از لحاظ شما منطقى نباشه يا شايد هم باشه
البته به قول شما خدا كنه ٣٣٠ هاى جديد پا به ايران باز كنن و ٣٢٠ و ٧٣٧ هاى جديد هم وارد ناوگان بشن ، درسته خيلى از تايپ هايى كه تو ايران مى پرن دوست داشتنى هستند ولى بايد به عمرشم فكر كرد [blackhee]
باتشكر[bowing] @};-

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Sh.MDH
  • Sh.MDH
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
11 سال پیش

کاپتان ضیائی
ماهان فقط حدود 6 تا 300-b2-b4 داره اما بیشتر ایرباسهاش 300-600 هست که ایران ایر فقط 4فروند عملیاتی داره و پرواز های اروپارو با این 4تا انجام میده و یکی 2تا 310.
هما که ماشالا همه ایرباس هاس 300B هستن اما خوب ماهان تونسته از تایپ 300-600 بیشتر استفاده کنه.
من از همون اولشم تو کامنت اولیم گفتم که فقط تو ایران دارم مقایسه میکنم مثلا اگر ماهان هواپیمایی داره که عمرش به قول شما 15 سال هست این 15سال برا شرکت ایرانی خوبه که همینم هما نداره متاسفانه. شما بخوای امار بگیری کدوم هواپیما عمرش پایین تر از 15 هست تو ایران؟؟ همه ماشالا میانسال به بالا...!!
البته نظر همه عزیزان حاضر در سایت برای من هم قابل احترام هست و از نظراتشون استفاده مفید میکنم.

سلام@};-
در ایران ماهان یک هوابیما دارد به ریجستر A300B4-622R EX-35011 که در سال 2002 اولین بروازشو انجام داده و در مسیر کرمان تهران وکرمان مشهد وبلعکس بروازاش هستش من چون کرمانی هستم ماهان رو دوست دارم چون ایرلاین خودمونه.
باتشکر[bowing]
UserPostedImageUserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Sh.MDH 

کاپتان ضیائی

سلام@};-
در ایران ماهان یک هوابیما دارد به ریجستر A300B4-622R EX-35011 که در سال 2002 اولین بروازشو انجام داده و در مسیر کرمان تهران وکرمان مشهد وبلعکس بروازاش هستش من چون کرمانی هستم ماهان رو دوست دارم چون ایرلاین خودمونه.
باتشکر[bowing]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage