kia324
  • kia324
  • 50.12% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
11 سال پیش
دوستان گلم کاپیتان های گرامی سلام من این مدل رو تهیه کردن ولی مشکل دارم Microsoft flight simulator X خوب کامل نصب میشه موقعه اجرای بازی errorماکروسافت میده به این متن Unable to create default cache directory: ,c:\programdata\microsoft\fsx\scenry cache خواهش میکنم ازتون به هر صورتی شده مشکل منو حل کنید اینم شماره تماس09331332606 اینم ایمیلم kia324@yahoo.com
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ارسال شده توسط : kia324 

دوستان گلم کاپیتان های گرامی سلام من این مدل رو تهیه کردن ولی مشکل دارم Microsoft flight simulator X خوب کامل نصب میشه موقعه اجرای بازی errorماکروسافت میده به این متن Unable to create default cache directory: ,c:\programdata\microsoft\fsx\scenry cache خواهش میکنم ازتون به هر صورتی شده مشکل منو حل کنید اینم شماره تماس09331332606 اینم ایمیلم kia324@yahoo.com

اول:لطف کنید قوانین مربوطه به ارسال عناوین را رعایت کنید.اینطور که از عنوان شما برداشت میشه احتمالاً زندگی انسانی در خطر است 😠 (سلام تورو به خدا هرکی هر کمکی از دستش برمیاد کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
دوم:چه سیستم عاملی؟ چه ویرایشی (32 یا 64)؟نصب از سی دی یا ایمیج؟

احتمالات:
-اشکال سطح دسترسی هست.روی آیکن شبیه ساز کلیک راست کنید و گزینه Run as Administrator را بزنید.
-ضد ویروس خود را موقتاً غیر فعال کنید
-UAC ویندوز را خاموش کنید
PC Flight Simulation Geek Since 1998
kia324
  • kia324
  • 50.12% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام ببخشید آخه دیگه کلافه شدم کسی بلد نیست مشکل منو حل کنه لطفا دقیق تر و کامل تر توضیح بدین من دیشب ویندوز عوض کردن windows7 64bit service pack1آقا لطف کردید درست شد فدات بشم