Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام به دوستان @};-
یه سایتی پیدا کردم که خب کامله ... شما میتونید با اضافه کردن افکتهای خاص هر فرودگاه باب میلتون از امکانات ویژه و قابل به روز در اون فرودگاه استفاده کنید ... مثلا من افکتهای فرودگاه دبی رو به فرودگاه دبی دیفالت شبیه سازم اضافه کردم و اضافه شدن ترمینال جدید ، جت وی ها ، ترافیک فرودگاه ، قرار گرفتن موقعیت درست باند ها ، کورسهای ils و اضافه نمودن امکانات دیگری رو تونستم مشاهده کنم .. خیلی جالبه . این روش برای کسانی که از سیستمهایی با cpu هایی توربوفن استفاده نمیکنن و نمیتونن سینری و فرودگاه منطقه مورد علاقشونو بنصبن خیلی بدردبخوره ولی خب انصافا سینری یه چیز دیگست 😊 ... یه جورایی آپدیت فرودگاه هاست [approve] لازم به ذکره که کیفیت فرودگاه در همان حالت دیفالت شبیه ساز میمونه ... 😠

مشاهده سایت  

از اینجا  هم افکتهای 31 فرودگاه کشورمون ایران رو دانلود کنید ... خیلی جالبه با اضافه کردن افکت شیراز برج فرودگاه شیراز رو از یه ناکجا آبادی بلند کرد گذاشت سر جای اصلیش 😲
Scenery For 31 Airports In Iran, VOR approach and parking fixed. Includes Emam Khomeyni, Tehran, Zahedan, Shiraz, Bushehr, Esfahan, Tabriz, Kish, Mashhad, Kermanshah, Kerman, Bandarabbas, Hamedan, Ahvaz, Uromiye, Ardabil, Rasht, Yazd, Gorgan, Chabahar, Sari, Qeshm, Khoram Abad, Nowshahr, Yasoj, Sanandaj, Bam, Lar, Sabzevar, Lamerd, Jahrom. By Peyman Javanbakht.

Airport Dubai

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage