Hadi Rasooli
  • Hadi Rasooli
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام [heyyou]

تازگیا هر هواپیمایی رو که برمیدارم وقتی که میخوام تیک آف کنم هواپیما خود به خود میره به سمت راست 😕

auto rudder رو هم چک کردم فعال بود 😕 حالا بعد از خارج شدن از باند و تیک آف به زور [dangerpc] هواپیما تو هوا هم به گردش به سمت راستش ادامه میده [dangerpc]

کسی دلیلش رو میدونه؟ چیکارش کنم؟ 🤔
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
11 سال پیش
از جویستیک استفاده می کنید؟
UserPostedImage

UserPostedImage
Hadi Rasooli
  • Hadi Rasooli
  • 50.02% (معمولی)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

از جویستیک استفاده می کنید؟

از کیبورد
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
ارسال شده توسط : AIR BUS A 380 

سلام [heyyou]

تازگیا هر هواپیمایی رو که برمیدارم وقتی که میخوام تیک آف کنم هواپیما خود به خود میره به سمت راست 😕

auto rudder رو هم چک کردم فعال بود 😕 حالا بعد از خارج شدن از باند و تیک آف به زور [dangerpc] هواپیما تو هوا هم به گردش به سمت راستش ادامه میده [dangerpc]

دوست عزیز سلام
آیا این مورد فقط برای یک هواپیمای خاص رخ میده یا برای تمام ادانها 😕 اگر در مورد یک ادان خاص هست به قسمت تنظیمات ویت اند بالانس برید و وزن سمت چپ و راست هواپیما رو میزون کنید ، احتمالا سمت راست پرنده شما سنگینتره .

Hadi Rasooli
  • Hadi Rasooli
  • 50.02% (معمولی)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

ارسال شده توسط : AIR BUS A 380 

سلام [heyyou]

دوست عزیز سلام
آیا این مورد فقط برای یک هواپیمای خاص رخ میده یا برای تمام ادانها 😕 اگر در مورد یک ادان خاص هست به قسمت تنظیمات ویت اند بالانس برید و وزن سمت چپ و راست هواپیما رو میزون کنید ، احتمالا سمت راست پرنده شما سنگینتره .

اصلا چه ادآن باشه یا هواپیماهای خود شبیه ساز به کلی اینجوری میشن[amazed]