Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

دوستان عزیز خیلی ممنون از راهنمایی هایی که کردین اما نمی دونم چرا این ATC من درست بشو نیست...
باز ممنون میشم که اگه راه حلی به نظرتون اومد لطف کنین بگین اقا تورج گفتن که مشکل از نسخه فارسی ولی من متاسفانه در شرایطی هستم که امکان تعویضش ندارم بازم ممنون.

چند راه دیگر برای عیب یابی هست که با هم مرحله به مرحله جلو میریم.لطفاً هر مرحله رو دقیق اجرا کنید و نتیجه رو اعلام کنید.

مرحله اول:
به بخش Option > Sound بروید و تمام Slider های مربوط به صداها را تا انتها زیاد کنید.قبل از این مرحله از بلند بودن صدای اسپیکر یا هدست مطمئن شوید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
آقا تورج این کار هم کردم اما تغییری نکرد...
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

آقا تورج این کار هم کردم اما تغییری نکرد...

مرحله دوم:
-اول اگر شبیه ساز اجرا هست آنرا ببندید.
-مطمئن شوید که گزینه نمایش پوشه های مخفی و سیستمی در پنجره Folder Options در Control Panel ویندوز انتخاب شده است تا بتوانید پوشه های مخفی را ببینید.
-به پوشه Application Data بروید.برای این کار در پنجره Run (دکمه ویندوز + R) گزینه %appdata%\microsoft را تایپ کنید و وارد پوشه FS9 یا FSX شوید.حالا فایل FSX.cfg یا FS9.cfg را حذف کنید.
-راه حل دیگر جستجو برای فایلها بالا از طریق بخش جستجو ویندوز هست فقط مطمئن شوید که گزینه جستجو در پوشه های مخفی تیک خورده است.
-بعد از حذف فایل cfg شبیه ساز را مجدداً اجرا کنید.ونتیجه را اعلام کنید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
10 سال پیش
این کار رو هم انجام دادم اما نشد
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
10 سال پیش
آقا تورج شرمنده ولی من وقتی که فایل fsx.cfg را پاک می کنم بعد از اینکه بازی اجرا می کنم اول اینکه هیچ تغییری به وجود نمیاد بعدشم اینکه باز دوباره تو همون آدرسی که دادین فایل fsx.cfg ظاهر می شه این طبیعیه؟
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند