Mosi1997
  • Mosi1997
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی شروع کننده موضوع
10 سال پیش
خیلی ممنون بابت جواباتون

تو نت میگشتم یه چیزایی دیدم
نوشته بودن برای استخدام دوباره تست مدیکال میگیرن که خیلی سخت گیرانس
میخواستم بدونم چه جوریه؟
گفته بودن که تو مدیکال برا آموزش قبول میشین و بعد برای استخدادم که ازتون تست بگیرن رد میشین
مثل اینکه تو تست مدیکال برای استخدام باید دید 10از10 باشه
درسته؟
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Mosi1997 

خیلی ممنون بابت جواباتون

تو نت میگشتم یه چیزایی دیدم
نوشته بودن برای استخدام دوباره تست مدیکال میگیرن که خیلی سخت گیرانس
میخواستم بدونم چه جوریه؟
گفته بودن که تو مدیکال برا آموزش قبول میشین و بعد برای استخدادم که ازتون تست بگیرن رد میشین
مثل اینکه تو تست مدیکال برای استخدام باید دید 10از10 باشه
درسته؟

سلام دوست من@};-

در این مورد باید بگم کاملا خبری که دارید درسته، گویا در تعاملی که از 3 سال پیش بین سازمان و آموزشگاهای خصوصی بر قرار شده ، برای اینکه آموزشگاهها بدون دانشجو ( گاو صندوق ) نمونن در مراحل ابتدادی مدیکال زیاد سخت گرفته نمیشه ، ولی با این حال باز هم خیلی از افراد شرایط ورود رو ندارن و باز هم دست به التماس میشن و به خاطر علاقشون اسرار میورزن

به حر حال چیزی که ما داریم میبینم ، ورود به ایرلاینها متفاوت هست و مدیکال بسیار سخت گیرانه تر هست . اونم به دلایل مشخص . از قدم ابتدایی که شامل قد و وزن بشه تا آخر که شاید بشه دید عمیق رو مثال زد .
ir بدستهای زیادی هستن که علارقم داشتن استعداد بالا به علت کوتاهی قدشون مشکل دارن و این عدد 165 سانت مال نهایتن تا ir هست ، البته با کمال شرمندگی در صورتی که پارتی داشته باشید نیازی نیست قمی هم داشته باشید ، جسارتی به پزشکای سازمان ندارم ولی یکی از همین آقایون محترم که استاد بنده هم هستن و بودن میگفتن به خاطر دو تا دندون پر شده که نمیشه گفت طرف ppl نگیره ولی تا ورود به ایر لاین جریانهای مختلفی هست که تا داخلش نباشید درست درکش نمی کنید . در دوران آموزش خلبانی هم ، مدیکال مراحل و سطحها و پروسهای زمانی مختلف داره که هر چی که پیش برید به سمت ir سخت گیرانه تر میشه .

برادر من یه نصیحتی به شما و البته به همه دوستان میکنم و اون اینه که در صورتی که پول بیکار و بیمورد دارین که بعدن دلتون از اینکه چرا مثلا فلان کار رو باهاش نکردین ندارین ، وارد این سیکل بلند بالا بشین و به علاقتون توجه کنید که مسیر منطقی داشته باشه

Mosi1997
  • Mosi1997
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی شروع کننده موضوع
10 سال پیش
خب پس باید قید استخدام شدن رو بزنم دیگه؟
یا عملی برای چشم هست که اگه نمره چشممو صفر کنم تو تست مدیکال استخدام قبولش داشته باشن؟
فک نکنم به 3تا دندون پر شده خیلی گیر بدن، مشکل اساسی فعلن همون چشمامه.
سربازی هم یه نقشه هایی براش کشیدم!
برای استخدام تو چه رنج سنی ای استخدام میکنن؟ شنیدم کمتر از 26 ساله و بیشتر از 30ساله فقط با بهره مندی از بند {پ} استخدام میشه (البته نکه اونایی که بین 26تا 30 سال سن دارن خیلی راحت بدون بهره مندی از بند {پ} قبول میشن) ، درسته؟!