armin
  • armin
  • 50.02% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Co-pilot 

دوست عزیز شما خودت میگش 80 درصد ... من با دوسال فعالیت در شبیه ساز میگم که این نسخه کامل و هر افزونه ای در این نسخه جا میشه [approve] راستی صندوق ورودیت رو خالی کن تا پیام ها بتونن ارسال بشن

اوکی قبول پس من رفتم تو کار دانلود لینکا 😉 نصفش دان شده امشب بقیه 4 گیگو ور میدارم
صندوقمو الان خالی کردم, چه قدر کم جا میده فقط 2 تا پیام!!! مگه پیام چه قدر جا میگیره؟!
اون لینکو که گزاشتم دیدین؟
راستی برای گرفتن اون گرافیکی که تو لینک هست چه سیستمی جواب میده؟
مال من i3 3.3 4gb ram1600 2gb graphic 640gt
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : armin 

دوست عزیز شما خودت میگش 80 درصد ... من با دوسال فعالیت در شبیه ساز میگم که این نسخه کامل و هر افزونه ای در این نسخه جا میشه [approve] راستی صندوق ورودیت رو خالی کن تا پیام ها بتونن ارسال بشن

اوکی قبول پس من رفتم تو کار دانلود لینکا 😉 نصفش دان شده امشب بقیه 4 گیگو ور میدارم
صندوقمو الان خالی کردم, چه قدر کم جا میده فقط 2 تا پیام!!! مگه پیام چه قدر جا میگیره؟!

آره برو تو کارش این نسخه رو همه پیشنهاد میکنن ... نمیدونم دیشب که میخواستم ج پیغام خصوصیت رو بدم ارور میداد و میگفت صندوق ورودیت و خالی کن ... اون کلیپ هم دیدم ف.ق العاده کیفیت بالایی داره ولی متاسفانه این کلیپ حاصل یک سیستم پر قدرت و قوی هستن ... ولی سیستم شما هم خوبه و اون کیفیت مطلوب رو به شما میده ..

armin
  • armin
  • 50.02% (معمولی)
10 سال پیش

ارسال شده توسط : armin 

آره برو تو کارش این نسخه رو همه پیشنهاد میکنن ... نمیدونم دیشب که میخواستم ج پیغام خصوصیت رو بدم ارور میداد و میگفت صندوق ورودیت و خالی کن ... اون کلیپ هم دیدم ف.ق العاده کیفیت بالایی داره ولی متاسفانه این کلیپ حاصل یک سیستم پر قدرت و قوی هستن ... ولی سیستم شما هم خوبه و اون کیفیت مطلوب رو به شما میده ..

والا من از چند سال پیش شبیه ساز کار نمیکنم اون موقع که ورژن x تازه اومده بود گرفتمش و بعد از کلی تلاش و یاد گرفتن و... در شرایط difficult تحت قوانین واقعی همه ماموریتاشو تمو کردم و دیگه کار نکردم, اون روز که اون کلیپ رو دیدم اصلا دیگه شدشد باید برم نصبش کنم ولی همونطور که گفتم گرافیک جدیدش جذبم کرد و میخوام در اون حد باشه واسه همون این قدر رو ورژن گلد تاکید میکردم و الا شبیح ساز شبیح سازه دیگه چه فرقی میکنه
فقط با نصب این ورژن به گرافیک بالا میرشم یا باید افزونه های خاصی رو نصب کنم؟
والا من خودم با صندق پیامام مشکل دارم الان میزنم پاک شه پاک نمیکنه الان دوباره سعی میکنم پاکشون کنم اخه مدیران عزیز 2 تا پیام یه کم کم نیییییییست؟!!!😁
این ایدیه منه اگه پیام به صندوقم نیومد به این ایدی پی ام کنید [bowing]
armin.ahmadzadeh@yahoo.com
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
10 سال پیش
برادرا اینجا لینک دانلود افزونه یا شبیه ساز قرار بدین تورج ارشادتون میکنه هـــــــــا. [blackhee]

از ما گفتن بود. 😮

[attent]: ولی بهترین راه نصب شبیه ساز Deluxe و سپس Acceleration هستش که ادغام این دو Gold تشکیل میشه. 🖐
armin
  • armin
  • 50.02% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : naras 

برادرا اینجا لینک دانلود افزونه یا شبیه ساز قرار بدین تورج ارشادتون میکنه هـــــــــا. [blackhee]

از ما گفتن بود. 😮

[attent]: ولی بهترین راه نصب شبیه ساز Deluxe و سپس Acceleration هستش که ادغام این دو Gold تشکیل میشه. 🖐

به به اقا naras مشتاق دیدار با زحمتای ما تو وبلاگ چیکار میکنید 😁
اقا چرا لینک بزاریم ارشادمون میکنن؟ [dangerpc]
اقا من تو مدیا فایر 50 گیگ فضا دارم اگه راهی سرغتون هست که از تورنی که گذاشتین به مدیا فایر انتقالش بدیم خیلی خوب میشه بقیه هم میتونن استفاده کنن

.....................................................

اقا دانلود شد الان در حال نصبه [barareh] فقط ورژن دلوکس با معمولی چه فرقی میکنه؟
بنصبم اسکرین شات میزارم ببینیم گرافیکش چه طوره 🤔