Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
10 سال پیش
سلام آقا آرمین .. @};-

برادر شبیح ساز 😉 😢

این naras همونه هـــــــا [blackhee]

نسخه deluxe همون نسخه معمولی هست .. ولی اگر شما بخواید با شبیه ساز به این گرافیک برسید ( نمونه بارز اون کلیپ ) باید بهتون بگم که از راه شبیه ساز نسخه gold به آرزوتون نمیرسید بلکه شما میبایست حداقل این نرم افزار ها رو داشته باشید :

1- REX OVERDRIVE

2- REX 2.0

3- ACTIVE SKY 2012

4- AES

5- و.....

[attent] : در کل نزدیک 100 به بالا افزونه روی خود شبیه ساز قابل نصب هست که تاثیرات بسزایی از لحاظ گرافیکی و شبیه سازی میتونه روی شبیه سازتون داشته باشه ....@};-
armin
  • armin
  • 50.02% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Co-pilot 

سلام آقا آرمین .. @};-

برادر شبیح ساز 😉 😢

این naras همونه هـــــــا [blackhee]

نسخه deluxe همون نسخه معمولی هست .. ولی اگر شما بخواید با شبیه ساز به این گرافیک برسید ( نمونه بارز اون کلیپ ) باید بهتون بگم که از راه شبیه ساز نسخه gold به آرزوتون نمیرسید بلکه شما میبایست حداقل این نرم افزار ها رو داشته باشید :

1- REX OVERDRIVE

2- REX 2.0

3- ACTIVE SKY 2012

4- AES

5- و.....

[attent] : در کل نزدیک 100 به بالا افزونه روی خود شبیه ساز قابل نصب هست که تاثیرات بسزایی از لحاظ گرافیکی و شبیه سازی میتونه روی شبیه سازتون داشته باشه ....@};-

غلط املایی؟! کی؟! من؟!! یادم نمیاد کدوم [blackhee]
بابا مهندس جماعت همه اینجورین خودت که درجریانی 😁

اره ارادتم نسبت به اقا naras کامله 😉 خیلی کمک کرد

والا فعلا rex essental رو گbاشتم دانلود ماشالاه حجمش از خوده شبیه ساز بیشتره نمیدونم چه جوری تو درایو c جا کنم شبیه سازو با این پچاش
rex دان شه بقیشم میزارم دانلود آخه گرافیک خوده شبیه ساز خیلی تو ذوق میزنه

UserPostedImage

اینارو لیست میکنم به علاوه p3d همهشونو دان میکنم مینصبم
اقا من یه مشکل دیگه هم دارم من با 737 خیلی نرم فرود میاد مشکلی هم ندارم ولی تو درسای شبیه ساز سسنا رو میکوبونم به باند 😲 😁 نمیدونم جریانش چیه
armin
  • armin
  • 50.02% (معمولی)
10 سال پیش
اقا من با این rex ها مشکل پیدا کردم همهشونو قاطی کردم
rex 2 چی هست؟ rex essential چی هست؟ایا rex essential اپدیت ورژن 3 rex2 هست؟
p3d چی هست؟ overdrive چیه؟!! من میخوام این p3d و overdrive رو داشته باشم, چیو باید دان کنم؟
ممنون
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
10 سال پیش
سلام @};-

1- rex essential و rex overdrive هردو افزونه هایی هستن که شرایط گرافیکی بهتری به سیمولاتورت میدن ( در واقع overdrive قابلیت های full hd به بعضی از عوارضی مثل ابرها در شبیه ساز رو میده )

2- P3D هم یک نوع شبیه سازی هست که یک سر و گردن از FSX بالاتره ....

3 - فعلا دور P3D رو خط بکش چون حالا حالا ها در معرض دانلود قرار نمیگیره ... OVERDRIVE هم توی گوگل سرچ کنی میتونی پیداش کنی یا توی همون وبلاگ بگردی چیزهایی رو میتونی بیابی [approve]

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

[bowing]

armin
  • armin
  • 50.02% (معمولی)
10 سال پیش
یه p3d هست گزینش تو rex هست اینی که میگین همونه؟

من rex essenial رو نصب کردم overdrive هم روش داره ولی به شبیه ساز اعمالش نمیکنه
من نسخه گیگو دان کردم نصب کردم محل fsx.exe رو خم بهش دادم تمارو هم انتخاب کردم install کردم ولی وقتی میره تو شبیه ساز محیط همون قبلیه هیچی عوض نشده [ناراحت]