aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
با سلام

پرواز گروهی هفته آینده مشخص شد. از ويژگی های خاص این پرواز همزمانی با ایونت کریستال اسکایز ایوایو هست. خلبانان و کنترلر هایی که در این ایونت شرکت کنند اوارد مخصوص این ایونت رو دریافت خواهند کرد. اسپانسر این ایونت هم به ازا هر کانکشن یک یورو به خیریه کمک خواهد کرد. برای پرواز این هفته که مسیر طولانی انتخاب شده که شرایط گرفتن اوارد ایواو را پوشش دهد.

Departure: Tabriz OITT
Destination: Kish OIBK
Route: RUDAD UL125 ZAJ R654 PEKAM UP574 SYZ G666 LVA W147 ALNOL
Date: December 14
Time: 9pm local. 17:30 UTC

UserPostedImage
UserPostedImage
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
10 سال پیش
عالی بود. 3 سنتر. اپروچ تبریز. تاور تبریز. تاور کیش
بالای 22 پرواز به کیش

UserPostedImage

UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
خيلي ايونت خوبي بودفقط نكاتي كه بايد در ايونت هاي بعدي انجام شود :
١-كنترلر ها به علت حجم بالا بودن ترافيك قادر نيستند كار هاى خود را به موقع انجام دهند ( البته منظورم تاور مى باشد ) پس بهتر است واحد هاي Delivery و Ground رو نيز اضافه كنيم كه نه ترافيك ها به تاخير بيوفتند و نه كنترلر ها اشتباه كنند ، تجربه ي من از ديروز اينه كه ٢٠ دقيقه منتظر atc clerance بودم در حالي كه واحد Delivery در فرودگاه بود ، سريعأ atc خودرا گرفته و آماده استارت آپ و ..... مى شدم
٢-سعي شود كه در فرودگاه هاى بزرگ ( امام خميني ، مشهد ، مهرآباد ، بوشهر ، اصفهان ) انجام شود ( البته فرودگاه هاي مبدا ) كه ترافيك ها روى هم نيوفتند و بي نظمي پيش بيايد
٣- هرز گاهي مشاهده مي كردم ترافيك ها بدون اجازه واحد كنترل ، فعاليت هايي مانند تاكسى انجام مي دادند كه بايد اين موضوع رعايت شود

ولي در كل عالييييي بود
مرسي آقاي عابدي
و بقيه كنترلر ها ( آقايان رضوي ، بهرامي و بقيه دوستان كه حضور ذهن ندارم اسماشونو نام ببرم )
و خلباناي مجازيمون
باتشكر
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
10 سال پیش
ممنون از پیشنهادتون. همونطور که قبلا هم گفتم حتی اگر کلیرنس می گرفتید باید 20 دقیقه منتظر استارت آپ می مونید چون ترافیک تو سیکوئنس جلوی شما بودند.
در مورد فرودگاه ها ما هم دوست داریم فرودگاه های بزرگ پرواز کنیم ولی ایران چند فرودگاه بزرگ داره؟ تازه تبریز جزء فرودگاهای بزرگه. ما هر هفته پرواز داریم و مجبوریم برای تنوع به فرودگاه های کوچک تر هم پرواز کنیم تازه از این به بعد بدتر هم میشه چون تقریبا همه فرودگاه های بزرگ رو رفتیم. شاید راه حلش برنامه زمان بندی برای پروازها باشه و سیستم رزرو پرواز ولی فکر نمی کنم حداقل در کوتاه مدت اجرایی باشه.

UserPostedImage