Hadi Rasooli
  • Hadi Rasooli
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

نه اقا نشد دیگه [attack]
باید تقصیم کار کنیم [blackhee] وقتی بچه هابه دوشبکه متصل باشند بفرض مادوتا شبکه انلاین پرواز داریم پس گراند باوتسیم /تاور با ایواو /اپروچ با وتسیم /سنتر با ایواو/ -هیچ گونه اختلالی به وجود نمیاد چون به هر دوشبکه متصل هستیم

خب باید زمانش را هماهنگ کنیم بلاوه مسیر
[barareh] [barareh] [barareh] [barareh] [barareh] [barareh] [barareh] [barareh]

خب اون موقع اگه با اپروچ وتسیم هستیم همزمان با سنتر ایوائو هم باید کانتکت کنیم که یه جوری میشه جور در نمیاد به نظر من
البته این نظر منه دیگه نظرات متفاوته ببینیم بقیه چی میگن

Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
خب اون موقع اگه با اپروچ وتسیم هستیم همزمان با سنتر ایوائو هم باید کانتکت کنیم که یه جوری میشه جور در نمیاد به نظر من
البته این نظر منه دیگه نظرات متفاوته ببینیم بقیه چی میگن

نگرفتی وقتی با اپروچ صحبت میکنی تا از مرز اپروچ خارج شدی فرکانس سنتر ایواو را ست میکنی میاد دیگه
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

نگرفتی وقتی با اپروچ صحبت میکنی تا از مرز اپروچ خارج شدی فرکانس سنتر ایواو را ست میکنی میاد دیگه

در مورد وتسیم چیزی نمیگم ، اما به جد توصیه میکنم R&R و قوانین پایه ایوایو را مطالعه کنید . چنین چیزی اصلا نشدنی است .
AmirHosein
  • AmirHosein
  • 50.02% (معمولی)
  • تازه وارد
8 سال پیش
سلام به دوستان
اگه منظورتون از قسمت لن هست که ایپی وارد میکنید و پرواز دسته جمعی میکید باید بگم که من دیشب با یکی از دوستان از این تریق رفتیم و مکالمه ای هم بار برج مراقبت نداشتیم فقط یکم مشکل اتصال هست که یکم سخته تا بتونین و کامل لود کنید شبیه سازو ولی اگه دوستانی راهی میدونه بگه اگرم نه خودمم بگردم یک روش پیدا کنم
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
پرواز همزمان در دو شبکه از نظر قوانین ایواو غیر قانونی است در صورت دیسکانکت نکردن سوپروایزر می تواند اکانت کاربر متخلف را ساسپند کند
UserPostedImage