Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
10 سال پیش
با سلام خدمت دوستان عزیز . . .

UserPostedImage

جدیدا از FS2004 دل کندم و به FSX ملحق شدم و انشاالله به زودی به Lockheed Martin’s Prepar3D میپیوندم (به دلایل پیشرفته بودن و افزودنی ها) . . .

بی شک یکی از بهترین افزودنی های FSX و Lockheed Martin’s Prepar3D ایرباس A320 و A321 شرکت Aerosoft هست , و من فقط یک بازنقش رایگان

برای این ایرباس پیدا کردم که اون هم EP-IEA بود که خدا رحمتش کنه . . .

درخواست لینک بازنقش های ایرانی و در نهایت بازنقش با کیفیت HD برای ایران ایر و باقی شرکت هارو دارم . . .

با تشکر . . .@};-

UserPostedImage
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Ebrahim Sabih 

با سلام خدمت دوستان عزیز . . .

UserPostedImage

جدیدا از FS2004 دل کندم و به FSX ملحق شدم و انشاالله به زودی به Lockheed Martin’s Prepar3D میپیوندم (به دلایل پیشرفته بودن و افزودنی ها) . . .

بی شک یکی از بهترین افزودنی های FSX و Lockheed Martin’s Prepar3D ایرباس A320 و A321 شرکت Aerosoft هست , و من فقط یک بازنقش رایگان

برای این ایرباس پیدا کردم که اون هم EP-IEA بود که خدا رحمتش کنه . . .

درخواست لینک بازنقش های ایرانی و در نهایت بازنقش با کیفیت HD برای ایران ایر و باقی شرکت هارو دارم . . .

با تشکر . . .@};-

UserPostedImage

ابراهیم جان بابت این سنت شکنی بهت تبریک میگم 👏 امید وارم از کار کردن با FSX لذت ببری در مورد ایرباس ایکس EP-IEB هم طراحی شده و برای ایرلاینهای دیگه فروم رو سرچ کن یادم هست که برای ماهان هم ریپینت ارایه شده بود.
موفق باشی
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم
10 سال پیش
سلام به دوست عزیزم@};-

ابراهیم جان بهترین کارو کردی👏 درسته دل کندن از FS9 با این همه پرواز کاره سختیه😢 ولی ارزششو داره[dance]

لذت پرواز با FSX بیشتر از FS9 هستش[10of10]
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
10 سال پیش
مرسی بچها شما لطف دارین . . .@};-

حالا کجاشو دیدین , دارم میرم طرف Lockheed Martin’s Prepar3D . . .

خوشبختانه همه چیز هم داره براش فراهم میشه هم از نظر فرودگاه و هم از نظر هواپیما اونم از طرف شرکت

های بزرگ و معتبر مثل: Aerosoft و Fly Tampa و . . .

UserPostedImage