Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
سلام
اول تبريك بابت ايرلاين مجازيتون
دوم بحث هايى هست كه من لازم به عنوان مى بينم
چيزى كه در دنياى مجازى زياد شده ايرلاين مجازى است ( ماهان ،اسمان،ماى ايرلاين ، و...) پس شما بايد بتوانيد خلبانان را جذب خود كنيد ، چيزى كه معلوم است تعدادى كمتر از ٥٠ نفر عضو فعال در ايرلاين مجازى هاى ايران داريم پس شما يا بايد بتوانيد اين افراد را جذب كنيد يا بايد بتوانيد با اراعه اموزش هاى منظم نظر كاربر هارا به خود جلب كنيد
از چند روش زير مى توان باعث افزايش تعداد خلبانان شد:
١- رابطه ى خوب با ايرلاين مجازى هاى ديگر ( زيرا اكثر ايرلاين مجازى هاى ايران مانند ماهان ، اسمان ، ماى ايرلاين ارتباطات خوب و زيادى با هم دارند و خيلى از كاربران هستند در هر دو يا سه ايرلاين حضور دارند) و بخصوص ديويژن ايران
٢-داشتن يك سرور تيم اسپيك ٣ ( براى تبادل نظرات و اطلاعات ، ارتباطات كاربران با يك ديگر و اموزش )
٣-داشتن يك سايت مناسب ( كه در آن تمامى داده هاى پروازى از قبيل مقدار سوخت و ... مشخص شود)
٤-عضويت در fs airline
٥-بيس پروازى مهرآباد به جاى چابهار (زيرا فرودگاه چابهار در سال شايد ١٠ تا ترافيك هم نداشته باشد پس از فرودگاه هاى شلوغ و محبوب مثل :مهراباد،مشهد،اصفهان،امام و... استفاده كنيد)
٦-داشتن واحد آموزش فعال ( به صورتى كه روز هاى معينى مشخص شود و مبحث آن درس هم مشخص شود و تا حد ممكن سعى شود برنامه ها به تاخير نيوفتد و دعوت خلبانان ايرلاين هاى مجازى ديگر به عنوان مهمان براى اموزش )
٧-داشتن برنامه پروازى هاى منظم
٨-آزمون عملى از خلبانان براى ورود به شركت (نكته:از ديد من و خيلى هاى ديگر از خلبانان مجازى ماهان ، سخت گيرى خيلى بهتر از شل گرفتن قوانين است ، واضح تر بگم ، بر فعاليت تمامى خلبانانتون دقت داشته باشيد ، با انجام اشتباهات برخورد داشته باشيد و سخت گيرى را فراموش نكنيد چون باعث افزايش درصد كيفيت پرواز مى شود )
٩-در صورت امكان تغيير اسم به تهران اير
١٠-شايد در عرض چند وقت تغيير چشم گيرى در ايرلاين پيش نيامد ولى اميد خود را از دست ندهيد چون طول مى كشد تا معروف شويد
باتشكر
ضيايى
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
hajiamini
  • hajiamini
  • 50.36% (معمولی)
  • بال کاغذی
10 سال پیش
با عرض سلام خدمت شما
اول از همه جاي داره از حسن توجه شما كمال تشكر را نمايم
در خصوص پيشنهادات شما با كمال احترام بايد من هم چند مورد را در پاسخ عرض كنم
-خوشبختانه با توجه به سابقه فعاليت چندين ساله در بخش پروازهاي آنلاين،خدمت اكثر دوستان كه نام برديد ارادت داريم و مشكل خاصي هم نداريم و در پيشرفت تمامي دوستان و ايرلاين ايراني خودمان را شريك ميدانيم و باعث افتخار و سرافرازي ما خواهد بود.
-داشتن سرور اختصاصي تيم اسپيك قطعا خوب است ولي با اين تعداد اعضا و تازه كار بودن مجموعه ما ، ترجيح ميدهيم فعلا از امكانات تيم اسپيك 2 آيوائو استفاده كنيم تا در آينده با افزايش اعضا و گسترش دامنه عملياتي و آموزشي شركت نسبت به برقراري سرور تيم اسپيك مستقل اقدام نمائيم
-در رابطه با وبسايت بهتر بود شما بازديدي از فضاي داخلي سايت داشتيد سپس به صورت موردي ما را راهنمائي ميفرموديد،در حال حاضر سايت ما باگ خاصي ندارد و امكانات با سطح قابل قبولي به اعضا ارائه ميدهد كه بازهم با توجه به تازه كار بودن مجموعه هر روز به دنبال افزايش امكانات در حد توان براي كاربران هستيم
-ما در حال حاضر از PHPVMS استفاده ميكنيم و دليلي براي ورود به fsairlines نميبينيم هرچند شركت هاي بزرگ و معتبري همچون پارميس  از امكانات fsairlines استفاده ميكنند ولي شركت هاي معتبر و خوبي مثل اتريش  و يا آفريقاي جنوبي  هم از phpvms بهره ميبرند يا شركت خوب و بزرگ بريتيش ايرويز  از fsairlines استفاده نميكنند و ديتابيس و كلاينت مستقل دارند كه بازهم بر پايه php ميباشد
-خواهش دارم يكبار ديگر pdf تهيه شده را با دقت مطالعه فرمائيد چون ما بيس در تهران هم داريم و جهت اطلاع حضرتعالي بايد عرض كنم كه اكثر پرنده هاي ما بجز يك فروند MD و يك فروند BAE RJ100 بقيه همگي در تهران هستند و بيس هاي ما شامل تهران ، كرج (باري) ، چابهار ميباشد و قطعا در آينده با افزايش حجم پرواز و تعداد اعضاي فعال تعداد بيس ها و پرنده ها نيز افزايش خواهد داشت
-داشتن بخش آموزش بسيار ايده خوبيست ولي با نظر بعدي شما در تضاد است زيرا اگر قرار است جهت ورود آزمون گرفته شود پس شخص قطعا با دانش كافي وارد ميشود و بخش آموزش عملا تبديل به واحد تشريفاتي ميشود ولي آموزش افراد متقاضي ايده خوبي هست و جاي دارد در اينجا از شما و ساير دوستان عزيز كه انگيزه و زمان لازم براي اين كار را در اختيار دارند صميمانه درخواست همكاري نمائيم حضور دوستان علاقه مند به بحث آموزش باعث سرافرازي ما خواهد بود
در خصوص نام تهران اير هم عرض كنم كه در ابتدا قرار هم بر اين بود ولي بعدا ديديم تعدادي از دوستان حاضر در همين انجمن صحبت از راه اندازي اين ايرلاين دارند و خوب طبيعتا از نظر اخلاقي صحيح نبود كه ما اين نام را انتخاب نمائيم
-دوست عزيزم،ما به دنبال معروف شدن نيستيم و تنها به دنبال محيطي مطلوب براي علاقه مندان هستيم وگرنه به قول خود شما تعداد شركت هاي هواپيمائي مجازي بسيار زياد هست و هر شركت سياست هاي خود را دنبال ميكند ما هم مانند شركت هاي ديگر سياست خودمان را داريم ، سخت گيري نميكنيم و بي انظباطي و عدم رعايت قوانين را نيز تحمل نخواهيم كرد
** در هر حال از حسن توجه حضرتعالي تشكر ويژه اي دارم و براي تمامي شركت هاي مجازي كه باعث افتخار هر ايراني است آرزوي موفقيت و سربلندي دارم بازهم از اينكه نظرات خودتان را مطرح فرموديد تشكر مينمايم.

موفق باشيد
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : hajiamini 

با عرض سلام خدمت شما
-خوشبختانه با توجه به سابقه فعاليت چندين ساله در بخش پروازهاي آنلاين،خدمت اكثر دوستان كه نام برديد ارادت داريم و مشكل خاصي هم نداريم و در پيشرفت تمامي دوستان و ايرلاين ايراني خودمان را شريك ميدانيم و باعث افتخار و سرافرازي ما خواهد بود.
-داشتن سرور اختصاصي تيم اسپيك قطعا خوب است ولي با اين تعداد اعضا و تازه كار بودن مجموعه ما ، ترجيح ميدهيم فعلا از امكانات تيم اسپيك 2 آيوائو استفاده كنيم تا در آينده با افزايش اعضا و گسترش دامنه عملياتي و آموزشي شركت نسبت به برقراري سرور تيم اسپيك مستقل اقدام نمائيم
-در رابطه با وبسايت بهتر بود شما بازديدي از فضاي داخلي سايت داشتيد سپس به صورت موردي ما را راهنمائي ميفرموديد،در حال حاضر سايت ما باگ خاصي ندارد و امكانات با سطح قابل قبولي به اعضا ارائه ميدهد كه بازهم با توجه به تازه كار بودن مجموعه هر روز به دنبال افزايش امكانات در حد توان براي كاربران هستيم
-ما در حال حاضر از PHPVMS استفاده ميكنيم و دليلي براي ورود به fsairlines نميبينيم هرچند شركت هاي بزرگ و معتبري همچون پارميس  از امكانات fsairlines استفاده ميكنند ولي شركت هاي معتبر و خوبي مثل اتريش  و يا آفريقاي جنوبي  هم از phpvms بهره ميبرند يا شركت خوب و بزرگ بريتيش ايرويز  از fsairlines استفاده نميكنند و ديتابيس و كلاينت مستقل دارند كه بازهم بر پايه php ميباشد
-خواهش دارم يكبار ديگر pdf تهيه شده را با دقت مطالعه فرمائيد چون ما بيس در تهران هم داريم و جهت اطلاع حضرتعالي بايد عرض كنم كه اكثر پرنده هاي ما بجز يك فروند MD و يك فروند BAE RJ100 بقيه همگي در تهران هستند و بيس هاي ما شامل تهران ، كرج (باري) ، چابهار ميباشد و قطعا در آينده با افزايش حجم پرواز و تعداد اعضاي فعال تعداد بيس ها و پرنده ها نيز افزايش خواهد داشت
-داشتن بخش آموزش بسيار ايده خوبيست ولي با نظر بعدي شما در تضاد است زيرا اگر قرار است جهت ورود آزمون گرفته شود پس شخص قطعا با دانش كافي وارد ميشود و بخش آموزش عملا تبديل به واحد تشريفاتي ميشود ولي آموزش افراد متقاضي ايده خوبي هست و جاي دارد در اينجا از شما و ساير دوستان عزيز كه انگيزه و زمان لازم براي اين كار را در اختيار دارند صميمانه درخواست همكاري نمائيم حضور دوستان علاقه مند به بحث آموزش باعث سرافرازي ما خواهد بود
در خصوص نام تهران اير هم عرض كنم كه در ابتدا قرار هم بر اين بود ولي بعدا ديديم تعدادي از دوستان حاضر در همين انجمن صحبت از راه اندازي اين ايرلاين دارند و خوب طبيعتا از نظر اخلاقي صحيح نبود كه ما اين نام را انتخاب نمائيم
-دوست عزيزم،ما به دنبال معروف شدن نيستيم و تنها به دنبال محيطي مطلوب براي علاقه مندان هستيم وگرنه به قول خود شما تعداد شركت هاي هواپيمائي مجازي بسيار زياد هست و هر شركت سياست هاي خود را دنبال ميكند ما هم مانند شركت هاي ديگر سياست خودمان را داريم ، سخت گيري نميكنيم و بي انظباطي و عدم رعايت قوانين را نيز تحمل نخواهيم كرد
** در هر حال از حسن توجه حضرتعالي تشكر ويژه اي دارم و براي تمامي شركت هاي مجازي كه باعث افتخار هر ايراني است آرزوي موفقيت و سربلندي دارم بازهم از اينكه نظرات خودتان را مطرح فرموديد تشكر مينمايم.

موفق باشيد

با سلام دوباره به شما
خيلى خوش حال شدم كه ديدم اين ايرلاين مديرانى لايق مانند ايرلاين مجازى هاى ديگر دارد
١-من متاسفانه در جريان اين كلايت نبودم و با حرف شما كاملا قانع شدم كه حتما نيازى به fs airline نيست
٢-درباره سايتتون بگم كه فعلا خوبه ولى با زياد شدن كاربران بايد تغييراتى روش انجام بشه
٣-سرور تيم اسپيك ٢ متاسفانه كيفيت پايينى دارد ولى در كل خوبه ، با افزايش تعداد كاربران نياز به تيم اسپيك ٣ مى شود
٤-بيس پروازى اطلاعى نداشتم و با مرور به فايل pdf كه قرار داده بودين اطلاعاتم تكميل شد ، پس ببخشيد
٥-و اما اصل كارى : اموزش با امتحان عملى در كجا تضاد داره
از ٢٠ نفرى كه ثبت نام مى كنن قرار نيست هر ٢٠ نفر كه آزمون هارا قبول شوند
عده اى مى مانند و آموزش مى بينن تا پس از آماده سازى وارد ايرلاين شوند و بتوانند امتحان عملى را به خوبى پاس كنند
پس اين دو موضوع تضادى ندارند باهم
باتشكر حسن نيت شما
ضيايى[bowing] @};-

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
hajiamini
  • hajiamini
  • 50.36% (معمولی)
  • بال کاغذی
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Parham Ziaie 

ارسال شده توسط : hajiamini 

با عرض سلام خدمت شما

موفق باشيد

با سلام دوباره به شما
خيلى خوش حال شدم كه ديدم اين ايرلاين مديرانى لايق مانند ايرلاين مجازى هاى ديگر دارد
١-من متاسفانه در جريان اين كلايت نبودم و با حرف شما كاملا قانع شدم كه حتما نيازى به fs airline نيست
٢-درباره سايتتون بگم كه فعلا خوبه ولى با زياد شدن كاربران بايد تغييراتى روش انجام بشه
٣-سرور تيم اسپيك ٢ متاسفانه كيفيت پايينى دارد ولى در كل خوبه ، با افزايش تعداد كاربران نياز به تيم اسپيك ٣ مى شود
٤-بيس پروازى اطلاعى نداشتم و با مرور به فايل pdf كه قرار داده بودين اطلاعاتم تكميل شد ، پس ببخشيد
٥-و اما اصل كارى : اموزش با امتحان عملى در كجا تضاد داره
از ٢٠ نفرى كه ثبت نام مى كنن قرار نيست هر ٢٠ نفر كه آزمون هارا قبول شوند
عده اى مى مانند و آموزش مى بينن تا پس از آماده سازى وارد ايرلاين شوند و بتوانند امتحان عملى را به خوبى پاس كنند
پس اين دو موضوع تضادى ندارند باهم
باتشكر حسن نيت شما
ضيايى[bowing] @};-

سلام مجدد
ممنون بابت توجه شما جناب آقاي ضيائي عزيز
در خصوص آموزش نظر خوبي است [approve] انشااله در برنامه هاي آينده ما هم قرار خواهد گرفت،اميدوارم دوستاني مثل شما مارا در ادامه راه ياري كنند
باز هم بابت وقتي كه صرف كرديد و نظرات خود را به ما منتقل فرموديد صميمانه كمال تشكر را دارم و سپاسگزارم. [bowing] [bowing]
موفق باشيد
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
UserPostedImage 

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

هواپیمایی مجازی چابهار ویژه نامه ای را در پایان ایام امتحانات و شروع تعطیلات تابستانی برای اطلاع شما عزیزان از تغییرات و تحولات به وجود آمده در هواپیمایی مجازی چابهار تهیه کرده است که اطلاعات آن به طور خلاصه به شرح زیر میباشد

معرفی شهرستان چابهار
ناوگان
مرکز آموزش
عملیات حج
برنامه تیم اسپیک

شما میتوانید این ویژه نامه را از لینک زیر دریافت نمایید

دانلود

UserPostedImage