Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
شبیه سازهای پرواز کامل یا Full Flight Simulator تجهیزات آموزشی بسیار گرانقیمت و پیچیده ای هستند که با شبیه سازی محیط پروازی از آنها برای آموزش خدمه پرواز استفاده می شود.دقت و واقعیت این شبیه سازها تا به حدی است که که خدمه پس از پایان دوره آموزشی مستقیماً به پرنده واقعی منتقل می شوند.در این شبیه سازها خدمه پرواز عمدتاً انواع شرایط اضطراری احتمالی را تمرین می کنند.

[APARAT]http://www.aparat.com/v/sjVWm[/APARAT]

PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

سلام تورج جان @};-

به واقع این دستگاها یه سوپر سیستم عالی هستن که شاید 4 تا دونشون قیمت یه هواپیما باشه و کارایی یه خلبان رو بدون خطر و با کمترین هزینه نسبت به واقعیت ، خیلی افزایش میده ، این سیستمهای پیشرفته ( حتی نمونهای 40 سال پیش ) در مورد آموزش فیلورها و کلی چیز دیگه به شدت کارامد بوده و هر روز در حال پیشرفتن تا جایی که تقریبا با واقعیت یکی شدن .

من خراب تصاویر 3d هستم که براشون پخش میشه ، نمیدونم شاید خنده دار به نظر بیاد ولی خیلی دوست دارم یکی از اینا رو داشته باشم ، راستی من سیمولیتور 727 ایران ایرش رو تجربه کردم ، درسته قدیمیه ولی کولاکه به خدا [approve]

در خیلی جاهای دنیا دریافت گواهینامه خلبانی منوط به پاس کردن دوره سیمولیتور و گرفتن حد مطلوب امتیازش هست ، کلا عالیه 😝
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
محسن جان بعضی هاشون از خود هواپیما گرانتر هستند.
خیلی از نرم افزارهای گرافیکی که در این شبیه سازها استفاده میشه توسط خود شرکتها طراحی شده اند (In-House) ولی بعضی هاشون هم بصورت تجاری قابل خرید هستند.البته قیمتشون کمی بیشتر از 1500 تومان است برای هر سی دی هست [blackhee] یا مثلاً هر پروژکتور 100 هزار دلار قیمت داره

اخیراً هم شدیداً دارند روی Prepar3d برای شبیه سازی گرافیکی محیط پروازی سرمایه گذاری می کنند چون قابلیتهای گرافیکیش در خیلی از موارد بالاتر از نرم افزارهای خودشون هست و قیمتش هم قابل مقایسه با هزینه تمام شده نرم افزارهای خودشون نیست.
PC Flight Simulation Geek Since 1998