Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با سلام خدمت همه دوستان
چند روزی هست که به ویندوز 8.1 مهاجرت کردم اما متاسفانه مشکل عجیبی دارم [amazed]
تو نت چند روزی سرچ کردم دیدم هستند کسانی که مشکل منو دارن اما جوابی نبود برای حل مشکل گفتم شاید جواب در کوزه باشد و ما گرد جهان [barareh]
پس از نصب FSX و addon های خودم از جمله ezdok و درایور G940 و . . . متوجه رفتار عجیب جوی استیک و ایزی داک شدم به نحوی که ایزی داک همراه فلایت سیمولاتور باز میشه اما کار نمیکنه یعنی با موس نمیتونم صفحه رو تکون بدم [amazed]
شاید از 10 باری که شبیه سازو میبندم و باز میکنم در طی روز فقط 2 بارش درست کار کنه در بقیه موارد باید کل نرم افزارو ببندم و برم از محل نصب برنامه رو با استفاده از ادمینستور باز کنم تا کار کنه ؟
مورد بعدی و عجیبتر جوی استیک G940 هستش که تقریبا تکرار میکنم تقریبا با هواپیما های دیفالت بدون مشکل کار میکنه اما با هواپیماهای ADDON مثل aerosoft a319 and pmdg 777 رفتاری عجیب داره یعنی یا از اول فلایت جوی استیکو نمیشناسه و غیر فعال هستش یعنی وقتی از منوی بالای شبیه ساز میرم تو تب کنترل انگار اصلا نه درایو g940 نصب هست نه تو لیست کشویی تب کنترل چیزی بعنوان جوی استیک هستش فقط موس و کیبرد رو شناسایی کرده؟ یا اینکه اگرم از اول بشناسه به مدت مثلا 10 دقیقه بدون مشکل کار میکنه و تو منوی کنترل وقتی میرم میبینم جوی استیکو شناسایی کرده ولی بعد اون یکدفعه جوی استیک از کار میافته انگار درایور g940 میپره !!!!! و وقتی میرم تو همون منوی کنترل میبینم فقط کیبورد و موس رو میشناسه
هرکی میتونه کمک کنه ممنون میشم فقط لطفا به موارد زیر دقت کنید لطفا
1- تمامی نرم افزار ها با run as administor نصب و اجرا میشوند
2- آنتی ویروس ندارم
3-user account خاموش شده
4- تمامی این سیستم به مدت چندین سال در ویندوز 7 64بیت اولترا بدون هیچ مشکلی کار کرده
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Alireza Tehrani 

با سلام خدمت همه دوستان
چند روزی هست که به ویندوز 8.1 مهاجرت کردم اما متاسفانه مشکل عجیبی دارم [amazed]
تو نت چند روزی سرچ کردم دیدم هستند کسانی که مشکل منو دارن اما جوابی نبود برای حل مشکل گفتم شاید جواب در کوزه باشد و ما گرد جهان [barareh]
پس از نصب FSX و addon های خودم از جمله ezdok و درایور G940 و . . . متوجه رفتار عجیب جوی استیک و ایزی داک شدم به نحوی که ایزی داک همراه فلایت سیمولاتور باز میشه اما کار نمیکنه یعنی با موس نمیتونم صفحه رو تکون بدم [amazed]
شاید از 10 باری که شبیه سازو میبندم و باز میکنم در طی روز فقط 2 بارش درست کار کنه در بقیه موارد باید کل نرم افزارو ببندم و برم از محل نصب برنامه رو با استفاده از ادمینستور باز کنم تا کار کنه ؟
مورد بعدی و عجیبتر جوی استیک G940 هستش که تقریبا تکرار میکنم تقریبا با هواپیما های دیفالت بدون مشکل کار میکنه اما با هواپیماهای ADDON مثل aerosoft a319 and pmdg 777 رفتاری عجیب داره یعنی یا از اول فلایت جوی استیکو نمیشناسه و غیر فعال هستش یعنی وقتی از منوی بالای شبیه ساز میرم تو تب کنترل انگار اصلا نه درایو g940 نصب هست نه تو لیست کشویی تب کنترل چیزی بعنوان جوی استیک هستش فقط موس و کیبرد رو شناسایی کرده؟ یا اینکه اگرم از اول بشناسه به مدت مثلا 10 دقیقه بدون مشکل کار میکنه و تو منوی کنترل وقتی میرم میبینم جوی استیکو شناسایی کرده ولی بعد اون یکدفعه جوی استیک از کار میافته انگار درایور g940 میپره !!!!! و وقتی میرم تو همون منوی کنترل میبینم فقط کیبورد و موس رو میشناسه
هرکی میتونه کمک کنه ممنون میشم فقط لطفا به موارد زیر دقت کنید لطفا
1- تمامی نرم افزار ها با run as administor نصب و اجرا میشوند
2- آنتی ویروس ندارم
3-user account خاموش شده
4- تمامی این سیستم به مدت چندین سال در ویندوز 7 64بیت اولترا بدون هیچ مشکلی کار کرده

سلام آقای تهرانی ، والا مسئله ی run as کردن در این ویندوز که قطعیه .... یعنی حتی اگه شما برای استفاده از کلاینت kacars هم شبیه ساز وهم کلاینت رو run as نکنید در هنگام کانکت شدن کلاینت به شبیه ساز با مشکل رو به رو میشید .... فکر هم نکنم مسئله ی خیلی مهمی باشه و حتی اگه run as هم بکنید یا خود به خود بشه بهتره ... حالا باید باز بررسی کرد که آیا این run as شدن میتونه تاثیر بذار و علت مشکلاتی که شما دارید بشه یا نه ... ؟

--------------------------------------------------------

همین حالا پست دیگر شما در aerospacetalk.ir مطالعه کرم . بنظرم راه حلی که آقای طالبزاده ارائه دادن به احتمال 100% مشکلتون رو حل خواهد کرد ( بر اساس تجربه ایشون میگم ) .... نوشته های بنده رو هم فراموش کنید .
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
9 سال پیش
سلام برادر. @};-
برای حل این مشکل باید نسخه 1.7 افزونه EZdock Camera رو نصب کنید و روی Loader اون راست کلیک کنید و وارد Properties بشید و تیک گزینه Run As Admin رو قرار بدید و راه کردنش رو طی کنید. [approve]
نسخه 1.7 با ویندوز 8 سازگاره. 😊
Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ارسال شده توسط : naras 

سلام برادر. @};-
برای حل این مشکل باید نسخه 1.7 افزونه EZdock Camera رو نصب کنید و روی Loader اون راست کلیک کنید و وارد Properties بشید و تیک گزینه Run As Admin رو قرار بدید و راه کردنش رو طی کنید. [approve]
نسخه 1.7 با ویندوز 8 سازگاره. 😊

واقعا ممنون و احسنت مشکل ایزی داک حل شد