A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام خدمت همه دوستان
کار جزیره لاوان تمام شد و در حال آپلود کردن فایل ها هستم.این افزودنی کل صحنه ی جزیره لاوان رو به مساحت 25 کیلومتر در 6 کیلومتر در بر میگیره و با کیفیت 30 سانتی متر بر پیکسل میباشد و دارای صحنه ی شب هم میباشد.اصلاح باند فرودگاه و اپرون ها و ساخت صحنه برای یک جزیره ی شرقی واقع در شرق جزیره ی لاوان هم در لیست کارها بوده که با موفقیت انجام شده.
عکسهای نهایی پروژه لاوان:

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

برای دریافت این محصول به فروشگاه شماره 2 پارسین مراجعه فرمایید.
http://parscene.ir/shop.php 

با تشکر
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
سلام خدمت دوستان @};-

جناب رحیمی سلام .

دادا من این سینری رو که دیتای شب رو هم قرار بود داشته باشه خریداری کردم که بعد از اینستال نتیجش شد عکس پایین .

UserPostedImage  

بالام جان علتش چیه 😕
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام دوست عزیز
حالتون خوبه؟
اولا بسیار ممنون از حمایتی که مارو میکنید و قول میدم با وجود کسانی امثال شما صددرصد آینده ی خوبی در انتظار فتوریل ها برای ایران هست.
اما مشکلتون:
اگه دقت کرده باشید کل جزیره لاوان 500 مگ هست برای همین ما جزیره لاوان رو به 4 قسمت تبدیلش کردیم که کار دانلود برای کسانی که میخوان تهیش کنند راحتتر بشه.این قطعه ای شما خریداری کرده اید قطعه شماره 4 میباشد و خب صددرصد کامل نیست. در قطعه شماره 1 دو فایل اصلاحی جزیره وجود داره که هماهنگ با فتوریل ها هست.در قطعه شماره 4 که شما دریافت کرده اید چون فایل اصلاحی وجود نداره باید جزیرتون به این شکل در بیاد.
در مورد صحنه شب هم این رو عرض کنم که چون این قسمت از جزیره خالی از سکنه هست پس تو شب باید تاریک تاریک باشه ولی در قطعه شماره 1 چون قسمتی از جزیره مورد بررسی قرار گرفته که قسمت شهری اونجاست پس اونجا پر از نور خیابان و منازل هست.
توصیه من اینه که شما قطعات شماره 1 تا 3 رو به ترتیب تهیه بفرمایید تا جزیره یکدست و کامل بشه.
این هم عکس از همون منطقه وقتی 4 تا قطعه کنار قرار بگیره.

UserPostedImage 

بازهم مشکلی بود در خدمتم.