aridorri
  • aridorri
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
9 سال پیش
سلام دوست عزیز که این سینیری های خیلی خوب را درست می کنید لطفا اگر می شود[-o< :یک: قیمت های داخل سایت را یک نواخت کنید مثلا یک سینیری که 4 قسمت باشد هر قسمتی مثلا 2000هزارتومان باشو ممنون[-o< :دوم:اگر می شود یک سبد کالا در سایت ایجاد کرده که مثلا من می خواهم کل سینیری زاهدان را خریداری کنم که 7 قسمت است نیازی نباشد 7 بار خرید کنم با یک بار دانلود و یک ایمیل خیلی بهتر می شود ممنون[-o<
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ارسال شده توسط : FPSDoug 

ارسال شده توسط : A.Rahimi 

سلام...
بسیار ممنون از حمایتتون.
راستش تا الان که 6 تا کار ارائه شده.
کل ایران تقریبا غیر ممکنه به چند دلیل: عکسها همه یکدست نیستند و رنگاشون خیلی باهم فرق میکنه. 2-همه ی عکسهای ایران با کیفیت نیستند و کلا کار رو غیر ممکن میکنه.
سعی میکنیم کم کم پیش بریم جلو تا ببینیم به کجا میرسیم.

سلامی دوباره.
امروز نصب کردم سینری رو، دیدم باند های فرودگاه باند های دیفالت هستن. درسته یا باید فایل خاصی رو پاک کرد؟
اگر درسته، به شدت پیشنهاد میشه که تکسچر های باند رو هم تغییر بدین. این تکسچرای شبیه ساز انگار 5 دیقه پیش فرودگاه رو ساختن.

تغییر تکسچر کار برنامه هایی مثل رکسه . البته میشه از همین برنامه ها تکسچر هایی رو به عاریت گرفت و در پکیج استفاده کرد . اما مشکل کپی رایت پیش خواهد اومد . اگر دوستان از کیفیت تکسچر باند و اپرون و تکسی وی ها راضی نیستند با استفاده از افزونه های مخصوص این کار میتونن برای تغییر تکسچر ها استفاده کنند .
البته میشه به جای تکسچر از تصویر واقعی و فوتوریل برای این سطوح استفاده کرد . اما فقط در پریپرد این جایگزینی بصورت کامل انجام میشه و بعضی از نسخه های شبیه ساز ایکس متاسفانه قابلیتی تبدیل تکسی ویها رو ندارند . نمونه این نوع کار رو در نسخه نخست صحنه ابوموسی میشد دید . با توجه به شکایتی که کاربران شبیه ساز ایکس از این ناسازگاری داشتند ، در صحنه های بعدی ویژگی مخفی شذن تکسچر رو از روی صحنه ها برداشتیم .
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ارسال شده توسط : aridorri 

سلام دوست عزیز که این سینیری های خیلی خوب را درست می کنید لطفا اگر می شود[-o< :یک: قیمت های داخل سایت را یک نواخت کنید مثلا یک سینیری که 4 قسمت باشد هر قسمتی مثلا 2000هزارتومان باشو ممنون[-o< :دوم:اگر می شود یک سبد کالا در سایت ایجاد کرده که مثلا من می خواهم کل سینیری زاهدان را خریداری کنم که 7 قسمت است نیازی نباشد 7 بار خرید کنم با یک بار دانلود و یک ایمیل خیلی بهتر می شود ممنون[-o<

قیمت صحنه ها رو بر اساس حجم کاری که میبرند تعیین میکنیم . ممکنه صحنه ای وسیع باشه اما به علت کیفیت بهتر نقشه های اولیه و حجم کار کمتر ، قیمت پایینتری داشته باشه تا مثلا یک جزیره با کیفیت 4 برابری و حجم کار فراوان ساخت ماسک های لازم . یا مثلا در مقایسه کار زاهدان و مشهد ، با وجود یکی بودن ابعاد بخشها ، چون کیفیت نقشه ها در مشهد فاجعست و کار فراوان برده تا 6 تایل یک دست تهیه شده ، طبیعتا قیمتش هم بیشتره . نقشه خام منطقه مشهد رو یکبار دیگه ملاحظه بفرمایید بهتر متوجه عرض من میشید .
البته در بحث قیمت گذاری تلاش و هدف اینه که صحنه ها با قیمت مناسب به دست مصرف کننده ها برسه تا هم کپی و فروش غیر قانونی احتمالی رو فاقد توجیه کنه و هم مهمتر از همه ، ارائه کارها باعث رضایت دوستان بشه . ضمنا در نظر داشته باشید که مجری فروشگاه 20% از فروش رو به عنوان کارمزد بر میداره !

در مورد فقدان سبد کالا ، دوستان حق دارند . خرید با شرایط فعلی کمی وقت گیره . باز متاسفانه ایجاد چنین قابلیتی در اختیار ما نیست . البته امروز پیشنهاد راه اندازی سبد کالا رو به بخش پشتیبانی دادم . اگر جوابی اومد ، عرض میکنم .
FPSDoug
  • FPSDoug
  • 50.12% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش

ارسال شده توسط : FPSDoug 

سلام...
بسیار ممنون از حمایتتون.
راستش تا الان که 6 تا کار ارائه شده.
کل ایران تقریبا غیر ممکنه به چند دلیل: عکسها همه یکدست نیستند و رنگاشون خیلی باهم فرق میکنه. 2-همه ی عکسهای ایران با کیفیت نیستند و کلا کار رو غیر ممکن میکنه.
سعی میکنیم کم کم پیش بریم جلو تا ببینیم به کجا میرسیم.

سلامی دوباره.
امروز نصب کردم سینری رو، دیدم باند های فرودگاه باند های دیفالت هستن. درسته یا باید فایل خاصی رو پاک کرد؟
اگر درسته، به شدت پیشنهاد میشه که تکسچر های باند رو هم تغییر بدین. این تکسچرای شبیه ساز انگار 5 دیقه پیش فرودگاه رو ساختن.

تغییر تکسچر کار برنامه هایی مثل رکسه . البته میشه از همین برنامه ها تکسچر هایی رو به عاریت گرفت و در پکیج استفاده کرد . اما مشکل کپی رایت پیش خواهد اومد . اگر دوستان از کیفیت تکسچر باند و اپرون و تکسی وی ها راضی نیستند با استفاده از افزونه های مخصوص این کار میتونن برای تغییر تکسچر ها استفاده کنند .
البته میشه به جای تکسچر از تصویر واقعی و فوتوریل برای این سطوح استفاده کرد . اما فقط در پریپرد این جایگزینی بصورت کامل انجام میشه و بعضی از نسخه های شبیه ساز ایکس متاسفانه قابلیتی تبدیل تکسی ویها رو ندارند . نمونه این نوع کار رو در نسخه نخست صحنه ابوموسی میشد دید . با توجه به شکایتی که کاربران شبیه ساز ایکس از این ناسازگاری داشتند ، در صحنه های بعدی ویژگی مخفی شذن تکسچر رو از روی صحنه ها برداشتیم .

بله همین رکس رو میگم که مثل این میمونه که 5دیقه پیش رودگاه رو ساختن.
کمی باید خاکستری باشه رانوی نه مثل پر کلاغ سیاه. تکسچر های رانوی افرودنی های مثل UK200 Heathrowخیلی عالی هستند.
اگر بتونید مثل اونا تکسچر بسازید عالی میشه.
بسیار ممنون از پاسختون