just allah
  • just allah
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
F-5 آلفا سیم اصلا به درد نمیخوره !!
چون مانور پذیری اش در شبیه ساز چیزی مثل 747 است !!
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
با سلام و درود
خداروکر بالاخره تونستم با سیتم TACAN ناوبری و انجام بدم .
دوستان مشکل فلپ دارم
اسلت باز میشه اما فلت به هیچ عنوان

EP-IBB

UserPostedImage
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
9 سال پیش
محسن جان کارت فوق العادست @};-

پرچمو بالا نگه داشتی عزیز ❤

من هم ی کارهایی با محسن دورقی انجام دادم که آخرین باری که با محسن صحبت کردم کلا دیگه تصمیمی برای پیشرفت ایران سینری نداشت متاسفانه ..! ولی به امید خدا در حال صحبت کردن با سپاه هوا فضا هستم تا بتونم با همکاریشون سینری کل ایران رو برای ایران با تمام جزییاتش به نمایش در بیارم .. خودت میدونی منم میدونم واقعا کار بسیار دشواریه 😢 ولی تقابل F4E ایرانی و فتو سینری بسیار زیباست [loveiran]

این عکس از فراز دزفول گرفته شد ... اگر در گیر خدمت نبودم باهات همکاری میکردم کل ایران و سینری طراحی میکردیم [swinging]

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام رضا جان @};-

دادا دلمون برات تنگ شده ، ایشالا هر جا هستی سلامت باشی .

این f4 و کلا پینتهای دیگم با همه سختیایی که براشون کشیدم وقتی مورد توجه قرار میگیره باعث خوشحالی من میشه ، خودتم کارت خیلی خوبه به خصوص فتو سینری کا [approve]
رضا جان من هم قسمتهای زیادی رو حتی خارج از محدوده ای که قرار بود برای فتو ریل ایران بسازیم ساختم ولی حریف همش نیستم خدایی ، استاد دوراقچی هم خیلی کمک کرد ولی مثل خیی از کارها به خاطر محدودیتای زیاد کار زمین مونده .

قسمتهایی رو که کار کردی خیلی دوست دارم ، خوزستان به خاطر اقلیمش فتوریل عالی ای میتونه داشته باشه ، ایشالا که این کار پیش بره ، بیشتر سر بزن ایران سیم رضا جان هر چند سربازیه و گرفتاریاش
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
9 سال پیش
ممنون محسن جون @};-

ببین ! طراحی فتو سینری نیازمند همه چی هست یعنی همه چی میخوادتا روبه جلو باشی [approve]

برام دعا کن بهم انتقالی بدن ایشالا میشینم طراحی هاشو تکمیل میکنم @};-

محسن با اینکه سخته ولی ایرانسیم بیشتر سر میزنم [flower]
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند