kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام دوستان
یه مشکلی در شبیه ساز من به وجود اومده اونم اینه که آب و هوا رو اپدیت نمیکنه و اخطار میده که مشکل در کانکت به اینترنت وجود داره این در صورتیه که هیچ مشکلی در اتصال به اینترنت نیست و حتی تا همین دیروز به راحتی هوا رو اپدیت میکرد اما ناگهان از امروز دیگه اپدیت نمیکنه دوباره هم نصب کردم نشد ممنون میشم کمکم کنین
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

سلام دوستان
یه مشکلی در شبیه ساز من به وجود اومده اونم اینه که آب و هوا رو اپدیت نمیکنه و اخطار میده که مشکل در کانکت به اینترنت وجود داره این در صورتیه که هیچ مشکلی در اتصال به اینترنت نیست و حتی تا همین دیروز به راحتی هوا رو اپدیت میکرد اما ناگهان از امروز دیگه اپدیت نمیکنه دوباره هم نصب کردم نشد ممنون میشم کمکم کنین

اگر این سایت رو میتونید ببینید، احتمالاً اشکال موقتی هست و رفع خواهد شد.

fs2k.zone.com

PC Flight Simulation Geek Since 1998
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
9 سال پیش
دوست عزيز سلام بله چك كردم ميتونستم ببينم قبلا هم از اين مشكلات پيش امده؟
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

سلام دوستان

سلام به شما @};-

این اتفاق قبلا برای من هم پیش اومده ، یکی از دلایلش استفاده از فیلتر شکن هست و در صورتی که فیلترشکن به صورت درست اگزیت نشه ، سیستم آپدیت آب و هوای به مشکل میخوره ، این مشکل در اینترنت اکسپلورر هم خود نمایی میکنه ، اگر برنامه فیلتر شکن رو یه بار باز کنی ، و درست ازش خارج بشی بعد ار ریاستارت کردن fsx مشکل حل میشه .

kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
9 سال پیش
دوست عزيز ممنونم از پاسخگوييتون ولي سيستمي كه در اون fsx نصبه هيچگونه فيلتر شكني نداره