mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام خدمت همه سیمرها گرامی @};-

هواپیمایی قشم قبلا یه یاک 40 داشت که برای موارد خاصی ازش استفاده میکرد و فکر میکنم ربط چندانی به قشم ایر جدید نداشته ، چند وقت پیش تصمیم گرفتم یه ریپینت برای ادان فیری یاک 40 که نسبتا هم با کیفیته یه ریپینت بزن ، که ترجیح دادم با رنگ آمیزی جدید قشم ایر همراه باشه ، الانم واقعا نمیدونم این پرنده در ایران فعالیت داره یا نه . به هر حال قشنگ از آب در اومده 😁

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

👍

راستی خیلی از ریپینتهام کار جدید نیست و زیر خاکیه که ایشالا بعد از یه اصلاحاتی آپلودشون میکنم

Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام خدمت همه سیمرها گرامی @};-

هواپیمایی قشم قبلا یه یاک 40 داشت که برای موارد خاصی ازش استفاده میکرد و فکر میکنم ربط چندانی به قشم ایر جدید نداشته ، چند وقت پیش تصمیم گرفتم یه ریپینت برای ادان فیری یاک 40 که نسبتا هم با کیفیته یه ریپینت بزن ، که ترجیح دادم با رنگ آمیزی جدید قشم ایر همراه باشه ، الانم واقعا نمیدونم این پرنده در ایران فعالیت داره یا نه . به هر حال قشنگ از آب در اومده 😁

مطمئنید با این پینت بوده ؟ مال فارس ایر قشم رو نمیگید ؟
UserPostedImage

UserPostedImage
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام عباس جان @};-

دادا همون قشم ایر هست ولی با این رنگ آمیزی . نمیدونم الانم تو ایران هست یا نه . به هر حال من که با رنگ آمیزی جدید آوردمش 😁

UserPostedImage
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام عباس جان @};-

دادا همون قشم ایر هست ولی با این رنگ آمیزی . نمیدونم الانم تو ایران هست یا نه . به هر حال من که با رنگ آمیزی جدید آوردمش 😁

UserPostedImage

آهان از اون نظر [blackhee] [blackhee]

UserPostedImage

UserPostedImage
amintarverdi
8 سال پیش
دوست من میتونید خود هواپیما را اینجا آپلود کنید؟ ممنون میشم

ویرایش مدیر:پارسی بنویسید لطفاً