benmore
  • benmore
  • 52.4% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
با این تفاسیر ۱ سوال بدون جواب می‌مونه

با توجه به شبیه ساز‌هایی‌ که دیدیم در مورد آب و هوا خوب کار کردن و پیشرفت قابل توجهی‌ داشتند پس چرا تیم مایکروسافت با اینکه هم از نظر کارکنان طراحی و هم از نظر امکانات خوب قابل مقایسه با دیگر شرکت‌ها نیست کاری برای اصلاح نقص‌ها انجام نمیده؟با اینکه می‌دونم تعداد علاقمندانی که این موضوع رو با مسٔولان مایکروسافت گوشزد کردن کم نیست اما نمیدونم چرا تو جدیدترین ویرایش شبیه ساز پرواز باز هم توی عکس‌ها سیستم آب و هوای قدیمی‌ وجود داره.

UserPostedImage 
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
امیر جان:
ایکس پلین 10 با تکنولوژی سال 2011 نوشته شده در حالی که شبیه ساز ایکس مال سال 2005 هست.باید صبر کنیم و ببینیم فلایت چه چیزی برای گفتن داره.ولی من به شخصه همیشه اعتقادم این بوده که ایکس پلین محیط پروازی نزدیکتری به واقعیت داره.از طرف دیگر دینامیک پرواز در ایکس پلین مثل دنیای واقعی شبیه سازی شده یعنی شما نیستید که دینامیک یک هواپیما رو تعیین می کنید.شما فقط طراحی می کنید و بعد محیط هست که اونو تعیین میکنه.به همین خاطر هست که خیلی از آزمایشگاه های پروازبرای تست اولیه وسائل پرندشون اونو در ایکس پلین آزمایش می کنند.

بهزاد جان:
100 درصد موافقم.برای من هم جای تعجب داره.ایکس پلین فقط از 5-6 نفر تشکیل شده در حالی که مایکروسافت از چند ده نفر با کلی بودجه!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
تصویر از محیط شب - 6 نوامبر:
](*,)

UserPostedImage 
1.6 مگابایت
PC Flight Simulation Geek Since 1998
arashbehroozi
12 سال پیش
اخه چرا با احساسات جوونا بازی میکنید[funcrazy]
اقا این چرا شبش این قدر چراغ داره[blackhee]
حالا از شوخی که بگذریم یکی از مشکلاتی که ایکس پلین داره نبود هواپیماهای حرفه ای در حد مدلهای دیجیتال اویشن و پی ام دی جی هست.البته تا اونجا که من اطلاع دارم!
اگر این مشکل وجود نداشت مطمئنن جای شبیه ساز مایکروسافت رو میگرفت.
B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
12 سال پیش
تورج خان عزيز، بزرگواری کنيد همچنان اطلاع رسانی در مورد X-Plane مخصوصا ويرايش جديد آنرا همراه با تحليل و نظر خودتون (هرچند کوتاه و مختصر) ادامه بديد. امروز یک خبر در مورد تصميم PMDG در مورد ارائه محصولات خود در آينده نزديک روی اين پلتفرم شنيدم ولی هنوز مطمئن نيستم.