ٍEhsan
  • ٍEhsan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام خدمت اساتید
چند روز پیش به فکر این افتادم که شروع به ساخت سنری های کوچک و ساده کنم چون مبتدیم یه سرچ زدم
داخل یکی از فروم ها ساخت سنری با object placement رو دیدم با دقت شروع کردم به خوندن آموزش ولی باید بعد از انجام آموزش ها یه منو به نام tools باز شه اما چیزی به این نام داخل منو های بالای شبیه ساز نبود😲
خودم حدس میزنم مشکل از بد ادیت کردن dll.xml شبیه ساز sdk باشه#-o ممنون میشم دوستانی که در زمینه ساخت سنرین کمک کنن@};-
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
سلام وخسته نباشید

شما باید حتما نرم افزاری نصب کنید که فرودگاه ها را باهاش ادیت کنید وآن هم این نرم افزار ADEهست که رایگان هست...

http://www.scruffyduck.org/downloads/4584110854 

بعد باید SDK سیمولاتور نصب نمایید که توی پک سیمولاتور معمولا هست

سپس با این نرم افزار میتوانید گیت رمپ و...... تجهیزات ناوبری مثل ILS VOR NDB و.... اضافه نمایید

اگر بلد نبودید باهاش کار کنید خودم در این فروم تخصصی اموزش میدهم
ٍEhsan
  • ٍEhsan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

سلام وخسته نباشید

شما باید حتما نرم افزاری نصب کنید که فرودگاه ها را باهاش ادیت کنید وآن هم این نرم افزار ADEهست که رایگان هست...

http://www.scruffyduck.org/downloads/4584110854 

بعد باید SDK سیمولاتور نصب نمایید که توی پک سیمولاتور معمولا هست

سپس با این نرم افزار میتوانید گیت رمپ و...... تجهیزات ناوبری مثل ILS VOR NDB و.... اضافه نمایید

اگر بلد نبودید باهاش کار کنید خودم در این فروم تخصصی اموزش میدهم

سلام جناب ممنون از اهمیتتون
خب ADEرو که دارم ولی وقتی رفتم توش هنگ کردم 😲 و این که تو دی وی دی یک شبیه ساز هم sdk هست و هم تو دی وی دی اکسیلریشن چه فرقی میکنن ؟
ممنون میشم به طور تخصصی شروع به آموزش کنید@};-
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
به نام ایزدمنان و خالق آسمانها

یک توضیحات مختصر اما خودتان سعی کنید دنبالش باشید اپشن خاصی نداره ولی خیلی ابزاری حرفه ای هست.

خب ابتدا باید فرودگاه مورد نظر را انتخاب کنی پس باید بروی به نوار میانبر بالا تب file زبانه ای باز میشود که باید گزینه دوم یا (Open Stock Airpoit) را میزنی
بعد باید تو قسمت سرچ دقیقا روبروی گزینه Find Now کد ایکائو فرودگاه را میزنی OIFK سپس در کادر زیر فرودگاه را انتخاب میکنید و گزینه Open میزنید...

برای جابه به جایی صفحه روی غلتک کلیک کرده و همانطوری که دستت روی غلتک هست صفحه موردنظر جابه جا میشود
با راست کلیک گزینه add میتوان چراغ اپروچ ILS-Vor-NDB-RWYو.... میتوانی اضافه کنید

UserPostedImage

1- تاکس پوینت 2- هولدینگ پوینت 3- هولدینگ ILS-
4-ایجاد تاکسی وی 5- ایجاد اپرون6- ایجاد RWY
7- ایجاد باند بسته 8- ایجاد خیابان9-کشیدن فنس-10 ایجاد گیت یا گیت سوخت گیری و...

با دبل کلیک بروی باند میتوانی ان را تنظیم کنید ازجمله خطوط باند -لایتینگ-مارکینگ کردن باند که کدامیک از باند ها استفاده شود و....@};- @};- @};-
amir hosein mahdioun
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

سلام کجاش هنگیدی [blackhee] [blackhee] [blackhee] [blackhee]

برادر اول SDK را براساس ورژن سیمولاتورت بریز .ورژن شما چی هست اکسلریشن یا.....

خب اگه بلد نیستی باید یکجا مثل تیم اسپیک قرار بگذاری تایادت بدم@};-

سلام آقای بدیعی.[bowing] استاد اگه ممکنه همین جا هم یه آموزش کلی بدید لطفا.چون من هم تو قسمت save کردن به فرمت bgl مشکل دارم#-o
amir_spain