Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
به نام ایزدمنان و خالق آسمانها

یک توضیحات مختصر اما خودتان سعی کنید دنبالش باشید اپشن خاصی نداره ولی خیلی ابزاری حرفه ای هست.

خب ابتدا باید فرودگاه مورد نظر را انتخاب کنی پس باید بروی به نوار میانبر بالا تب file زبانه ای باز میشود که باید گزینه دوم یا (Open Stock Airpoit) را میزنی
بعد باید تو قسمت سرچ دقیقا روبروی گزینه Find Now کد ایکائو فرودگاه را میزنی OIFK سپس در کادر زیر فرودگاه را انتخاب میکنید و گزینه Open میزنید...

برای جابه به جایی صفحه روی غلتک کلیک کرده و همانطوری که دستت روی غلتک هست صفحه موردنظر جابه جا میشود
با راست کلیک گزینه add میتوان چراغ اپروچ ILS-Vor-NDB-RWYو.... میتوانی اضافه کنید

UserPostedImage

1- تاکس پوینت 2- هولدینگ پوینت 3- هولدینگ ILS-
4-ایجاد تاکسی وی 5- ایجاد اپرون6- ایجاد RWY
7- ایجاد باند بسته 8- ایجاد خیابان9-کشیدن فنس-10 ایجاد گیت یا گیت سوخت گیری و...

با دبل کلیک بروی باند میتوانی ان را تنظیم کنید ازجمله خطوط باند -لایتینگ-مارکینگ کردن باند که کدامیک از باند ها استفاده شود و....@};- @};- @};-
ٍEhsan
  • ٍEhsan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ممنون از شما بابت توضیح@};-
ٍEhsan
  • ٍEhsan
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

به نام ایزدمنان و خالق آسمانها

یک توضیحات مختصر اما خودتان سعی کنید دنبالش باشید اپشن خاصی نداره ولی خیلی ابزاری حرفه ای هست.

خب ابتدا باید فرودگاه مورد نظر را انتخاب کنی پس باید بروی به نوار میانبر بالا تب file زبانه ای باز میشود که باید گزینه دوم یا (Open Stock Airpoit) را میزنی
بعد باید تو قسمت سرچ دقیقا روبروی گزینه Find Now کد ایکائو فرودگاه را میزنی OIFK سپس در کادر زیر فرودگاه را انتخاب میکنید و گزینه Open میزنید...

برای جابه به جایی صفحه روی غلتک کلیک کرده و همانطوری که دستت روی غلتک هست صفحه موردنظر جابه جا میشود
با راست کلیک گزینه add میتوان چراغ اپروچ ILS-Vor-NDB-RWYو.... میتوانی اضافه کنید

UserPostedImage

1- تاکس پوینت 2- هولدینگ پوینت 3- هولدینگ ILS-
4-ایجاد تاکسی وی 5- ایجاد اپرون6- ایجاد RWY
7- ایجاد باند بسته 8- ایجاد خیابان9-کشیدن فنس-10 ایجاد گیت یا گیت سوخت گیری و...

با دبل کلیک بروی باند میتوانی ان را تنظیم کنید ازجمله خطوط باند -لایتینگ-مارکینگ کردن باند که کدامیک از باند ها استفاده شود و....@};- @};- @};-

قربان راستش یه چیزایی گرفتم ولی به کمک بیشتری نیاز دارم چون مبتدیم
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
8 سال پیش
سلام خواهش میکنم وظیفه بود
سوالی پیش امد بهم بگو تا پاسخ دهم به هر حال درخدمتم شرمنده بابت اینکه پاسخ کوتاه دادم
چون ببین برای هر کاری سعی کن خودت بروی دنبالش بهتر است@};- @};-
دوم مطلب کوتاه حوصله کاربر را سر نمی برد[blackhee] [blackhee]
ٍEhsan
  • ٍEhsan
  • 50.02% (معمولی)
8 سال پیش
والا مشکل زیاد دارم چند باری برای فرودگاه قشم تلاش کردم ولی ....
فکر کنم اینجا نمیشه مشکل و گفت چون مطالب خسته کننده میشه اگه مشکل ندارید لینک تلگرام یا ایمیل بدم البته اگه مزاحم نیستم