Karl DG
  • Karl DG
  • 50.02% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام به همه دوستان

من پس از تعویض ویندوز 7 مجددا Acceleration fsx رو نصب کردم ، اما بعد از شاید 50 بار نصب انواع ورژن های شبیه ساز ماکروسافت روی سیستم های مختلف طی این سالها به مشکلی برخوردم که تو اجرای بعضی از پرنده های addon به وجود اومده ، موقع انتخاب پرنده از لیست هنوز چند ثانیه از اجرا و نمایش نگذشته این پیغام رو به من نشون میده :

ERROR : failed to create render target

تمامی درایورهای لپ تاپ کامل نصب هست و در ویندوز قبلی شبیه ساز و تمامی Addon ها به طور کامل کار می کرد. اما الان به شکل اعصاب خوردکنی از کار افتاده :|
جالبه قبلا FSX ACCeleration روی PC با ویندوز XP و گرافیک 128 هم اجرا کردم و کامل کار می کرد اما الان به این مشکل دچار شدم ، دوستان اگر راه حلش رو بدونن لطفا کمک کنن :(

در ضمن لپ تاپ رو زیاد برای fsx زیاد استفاده نمی کنم اما روی PC هم که دارم همین مشکل برقرار است .
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Karl DG 

سلام به همه دوستان

من پس از تعویض ویندوز 7 مجددا Acceleration fsx رو نصب کردم ، اما بعد از شاید 50 بار نصب انواع ورژن های شبیه ساز ماکروسافت روی سیستم های مختلف طی این سالها به مشکلی برخوردم که تو اجرای بعضی از پرنده های addon به وجود اومده ، موقع انتخاب پرنده از لیست هنوز چند ثانیه از اجرا و نمایش نگذشته این پیغام رو به من نشون میده :

ERROR : failed to create render target

تمامی درایورهای لپ تاپ کامل نصب هست و در ویندوز قبلی شبیه ساز و تمامی Addon ها به طور کامل کار می کرد. اما الان به شکل اعصاب خوردکنی از کار افتاده :|
جالبه قبلا FSX ACCeleration روی PC با ویندوز XP و گرافیک 128 هم اجرا کردم و کامل کار می کرد اما الان به این مشکل دچار شدم ، دوستان اگر راه حلش رو بدونن لطفا کمک کنن :(

در ضمن لپ تاپ رو زیاد برای fsx زیاد استفاده نمی کنم اما روی PC هم که دارم همین مشکل برقرار است .

سلام خدمت شما @};-

اگر روی ویندوز جدیدیدتون همون شبیه ساز قبلی رو باز میکنید و ارور که گفتین میده دلیلش اینه که کد ریجیستری و بعضی از فایلهای ادانهای مختلف روی ویندوز قبلی شما بوده که با نسب ویندوز جدید پاک شده . به همین دلیل اون ادانهایی که ارور میدن رو باید دوباره اینستال کنید .
حتما در نظر داشته باشید بعد از هر بار تعویض ویندوز تمام رانتایمهای مورد نیاز FSX رو روی ویندوز جدید اینستال کرده باشید . اینها خیلی مهم هستن و تو اجرای درست شبیه ساز اثر کلی دارن .

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
در تکمیل حرف محسن جان...مشکل احتمالاً مربوط به کارت گرافیک و یا دایرکت ایکس می باشد.به طور موقت قبل از نصب مجدد ،رزولوشن سیستم را تغییر دهید (به رزولوشن پائین تر) و امتحان کنید ببینید تغییری حاصل می شود یا خیر.مثلاً به رزولوشن 1024-768

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Karl DG
  • Karl DG
  • 50.02% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
8 سال پیش

سلام مجدد به دوستان

سال نو همه شما انشاالله مبارک و میمون باشه ، خیلی ممنون از راهنمایی های دوستان ، تمام اقداماتی که گفتید انجام دادم اما کارگر نیافتاد ، این مشکل روی اف-4 milviz اتفاق می افته و وقتی یکی از فایل های dll به نام MV-F-4E - LT رو که از پوشه ی گیج حذف میکنم فانتوم به صورت empty pylon قابل استفاده است و بعضی از سیستم هاش هم کم و بیش کار میکنه اما با دوباره کپی کزدن اون فایل dll روز نو روزی از نو :|
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
اگر این مشکل مربوط به شبیه ساز باشد که طبیعتاً در همه بخشها باید رخ دهد.اما اگر فقط در یک برنامه خاص رخ می دهد که کلاً بحث دیگری هست.
این اشکال در این محصول Milvitz وجود داشته و بر اساس اطلاعات موجود در سایت مربوطه نسخه نهایی رفع شده.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند