سوال نظرسنجی: کدامیک از سیمولاتور های زیر از نظر دینامیک کیفیت و... برتر است .. *** لازم به ذکر است با کلیه ورژن های فوق***

مجموع: 23

javadfakoori
8 سال پیش
من واقعا حاضرم سینری اقا کامیارنژاد رو خریداری کنم تا هر قیمت معقول و منطقی ک باشه... وقتی خودشون ظاهرا تمایلی به انتشار ندارن چ میشه کرد؟ حتی میتونن به سایت پارسین پیشنهاد بدن... به هرحال ترس از دزدها:-# نباید باعث بشه چنین محصولاتی فقط توسط خود شخص سازنده و تعدای اطرافیان استفاده بشه.... حتی نیاز به کمک هم داشته باشن بنده در خدمتشونم@};-
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
8 سال پیش
ارسال شده توسط : javadfakoori 

من واقعا حاضرم سینری اقا کامیارنژاد رو خریداری کنم تا هر قیمت معقول و منطقی ک باشه... وقتی خودشون ظاهرا تمایلی به انتشار ندارن چ میشه کرد؟ حتی میتونن به سایت پارسین پیشنهاد بدن... به هرحال ترس از دزدها:-# نباید باعث بشه چنین محصولاتی فقط توسط خود شخص سازنده و تعدای اطرافیان استفاده بشه.... حتی نیاز به کمک هم داشته باشن بنده در خدمتشونم@};-

با سلام

در جواب آقای فکوری باید بگم کار آقای کامیار نژاد هنوز به اتمام نرسیده که منتشر کنن ولی دوستانی رو میشناسم که کار اتمام شده در دست دارن و تمایلی به انتشار ندارند . . .
javadfakoori
8 سال پیش
آخه حتی حاضر نیستند خبری از پروژه بدن... که چقدش مونده چقدش کامل شده کی آماده میشه... بنده دوسال پیش خدمتشون عرض کردم یکی از دلایلی ک میتونه باعث بشه من دوباره برگردم به شبیه ساز همین سینری اصفهانه...
اخه واقعا مشکل چیه ک دوستانی ک کار کامل رو در اختیار دارن حاضر نیستن ارایه کنن؟:-k
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند