سوال نظرسنجی: کدامیک از سیمولاتور های زیر از نظر دینامیک کیفیت و... برتر است .. *** لازم به ذکر است با کلیه ورژن های فوق***

مجموع: 23

capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوستان عزیز چرا اینهمه فعالیت در ایرانسیم کم شده ... 🤔
دوستان به فروم های دیگری رفتند ما خبر نداریم؟ [attack]
درسته سن خیلی از ما بالا رفته و مشغله زیادی هم داریم اما بد نیست گاهی بعوان یک هابی فعالیتی داشته باشیم. [approve]
مثلا یک نظرسنجی کنیم، برای علاقه مندان به هواپیماهای فوق سبک و مدلی انتخاب کنیم و برای آن مدل کمپین درست کنیم و از یکی شرکت ها بخوایم که اونو بسازه مثلا Carenado یا Alabeo یا Ant's و ...
خلاصه خیلی کارا میشه کرد، دوستان سنری بزنن 👏
با اینکه وقتم کمه و حوصله ندارم اما دارم هفته ای یک آبجکت واسه فرودگاهی که دارم سنری میسازم درست می کنم.😊
@};-
موفق باشید
UserPostedImage
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
8 سال پیش
سلام علیکم ، چقدر خوب و به موقع این تاپیک رو ایجاد کردید !

متاسفانه کار دیگر اعضا این انجمن بجز عزیزانی که همه میشناسیم شده : تورو خدا جوابمو بدین ؟

- یعنی واقعا کسی بلد نیست ؟!

- فوری : درخواست ریپینت فلان لاین برای 320 پروجکت اسکای

- چرا 340 من سیاه شده ؟

- چند روز بعد : یک تاپیک جدید دوباره در خواست پینت همون فلان لاین برای 320 پروجکت اسکای توسط یک عزیز دیگر !

- در خواست لینک مستقیم ( دقت کنید : لینک مستقیم !!!! ) بوینگ هفتصد و هفتاد و هفت پی ام دی جی برای شبیه ساز اف اس X

- چند روز بعد در همون تاپیک : آقا کسی واقعا لینک مستقیم این ادان رو نداره ؟

- همون روز ، آقا تورج ( تا جایی که بخاطر دارم مطابق بند 5 قانون انجمن [blackhee] ) به این دوستمون تذکر می دهند

- و در همون روز اون دوستمون در تاپیک " در خواست لینک مستقیم بوینگ هفتصد و هفتاد و هفت پی ام دی جی برای شبیه ساز اف اس X " میفرمایند که : خوب لا اقل برام فرودگاه آمستردام رو بفرستید

- و در روز بعد یک بنده خدایی برای ایشون لینک مستقیم بوئینگ هفت صد و هفتاد و هفت پی ام دی جی را به همراه و تمام سرویس پک ها در همون تاپیک میفرستند

- و تمامی اعضا جامعه شبیه ساز پرواز ایران به این حالت " o_O" محو این همه استعداد در پیدا کردن لینک ها و بی توجهی به قوانین یک انجمن میشوند !

- و در سکانس آخر تورج خان عزیز رو میبینم که در یک شب بارانی ، در اتاقی تاریک ، همراه با رعد و برق بین این همه اتفاق در مانیتور کامپیوتر خودشون گم شدند !

بخش دوم : افسوس نامه !

در یکی دو سال اخیر ، یک " برادر حسین " داشتیم که الحق و الانصاف یکی از عوامل پویایی انجمن بود و کسی بود که مشخصا در مورد شبیه ساز با اون سه تا تاپیک خیلی خوبش " محتوی " تولید می کرد !

و من همچنان به این فکر میکنم که " برادر حسین " در حال پیتزا خوردن در یکی از پیتزا فروشی های جنوب ایتالیاست !!!!
saam
  • saam
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
8 سال پیش
دوستان عزیز وقتی من نوعی مشکلاتم رو مطرح میکنم و هیچ پاسخی دریافت نمیکنم خوب ترجیح میدم در فروم های خارجی مثل Aerosoft و MADDOG و ... مطرح کنم که خیلی راحت تر و سریع تر پاسخ بگیرم. اینقدر هم سوء تفاهم های الکی (مخصوص ایرانی ها) ایجاد نشه و کانفلیکتم رو کم کنم.
وقتی من در یک فروم خارجی درخواست یک چیزی رو میکنم ظرف کمتر از 24 ساعت لینکش گذاشته میشه و همه استفاده میکنن اما اینجا اگه کسی کاری هم از دستش بر بیاد انجام نمیده علتشم فقط خدا میدونه.
همین باعث میشه تمایل ملت به فروم های ایرانی در این زمینه بسیار کم بشه.
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ارسال شده توسط : saam 

دوستان عزیز وقتی من نوعی مشکلاتم رو مطرح میکنم و هیچ پاسخی دریافت نمیکنم خوب ترجیح میدم در فروم های خارجی مثل Aerosoft و MADDOG و ... مطرح کنم که خیلی راحت تر و سریع تر پاسخ بگیرم. اینقدر هم سوء تفاهم های الکی (مخصوص ایرانی ها) ایجاد نشه و کانفلیکتم رو کم کنم.
وقتی من در یک فروم خارجی درخواست یک چیزی رو میکنم ظرف کمتر از 24 ساعت لینکش گذاشته میشه و همه استفاده میکنن اما اینجا اگه کسی کاری هم از دستش بر بیاد انجام نمیده علتشم فقط خدا میدونه.
همین باعث میشه تمایل ملت به فروم های ایرانی در این زمینه بسیار کم بشه.

آره ... نمیدونم اما احساس میکنم همه بیحال شدن 🤔
اما خداوکیلی دیگه شبیه ساز هواپیماهای سنگین حال نمیده، من ترجیح میدم پرنده های سبک و فوق سبک شرکت های معروف را پرواز کنم ...
میشه گفت 99.8% شبیه سازیشون منطبق بر واقعیت هست و حس و حالشم خوب منتقل میشه ... اما هواپیماهای سنگین نه متاسفانه درصد حس و حالش با واقعیش فرق داره البته شبیه سازیه بعضیاشون حرف نداره!
خیلی وقته مودم عوض شده به Light Sport Airplanes
😲
مثلا پرنده های شرکت A2A و تعدادی از Alabeo و Carenado، شرکت ANT'S هم مدل های خوبی داره
این کلاس واقعا خیلی بش بی توجهی شده در حالی که در واقعیت توجه بیشتری به این کلاس هست در دنیا چون برای مردم در دسترس تر هستند.
http://www.forgottenairfields.com/ 
ما هم فرودگاه های و محل های قابل پرواز کشور را که دیگه پروازی انجام نمیشه یا ترک شدن را شناسایی کنیم برای پروازهای تفریحی و خیلی کارای ورزشی
:-#
UserPostedImage
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
8 سال پیش
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز . . .

واقعا این حرف درسته و خیلی فعالیت کمه که یکیشون خودم هستم , به نظر بنده این کم شدن فعالیت بی دلیل نیست درسته که یکی از دلایل کم شدن

فعالیت مشغله کاری - دانشگاه و بعضی عزیزان متاهل گرفتاری های گوناگون هست ولی من با خیلی از عزیزان در ارتباطم و فعالیت های سنری و گزینه

های دیگه کم نیست و مثاله اینه که به سمت های دیگری کشیده شدند , خیلی از عزیزان رو میشناسم که در حال تکمیل سنری ها و بعضی ها

کار رو تمام کردند و فقط خودشون و دوستاشون دارن استفاده میکنن و از انتشار خبری نیست , اگر هدف پیشرفت شبیه ساز کشورمون و ارتقاع کیفیت در

شبیه ساز باشه خیلی متخصص و عزیزانی رو داریم که در سطح فوق العاده ای دارن کار میکنن مثل آقای کامیارنژاد و آقای خویی و عزیزان دیگر که باید با این

عزیزان همراه شد و کمکشون کنیم و بهشون دلگرمی داد برای کارهای بیشتر و بهتر . . .

اگر عزیزان یک سنری یا چیز مربوط به شبیه ساز رو خلق میکنن و نمیخواهند مجانی آپلود کنند مشکلی نیست , ميتوانند بفروشند ولی درست و در راستای

خود با بیخیال بودن و منتشر نکردن و فعالیت نکردن اوضاع از این که هست ساکت تر و کم رنگ تر خواهد شد . . .@};-
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند