Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام به همه دوستان عزیز
راستش من تا الان فقط نظاره گر این مبحث و ماجرا بودم و ترجیحا صحبتی نمیکردم ، اما حالا که کار به اینجا رسید دیگه سکوت رو جایز نمیبینم چون احساس میکنم داره در حق خودم و دوستداران شبیه ساز واقعا اجحاف میشه ! من با خط به خط صحبت های Pro-Airplane عزیز موافقم میگید چرا ؟ چون تجربه کردم ! وقت گذاشتم ! تحقیق کردم! و تا الان که این پستو مینویسم فقط یه تعداد معدودی از دوستان از جمله تورج عزیز که همیشه یاور من بودن در این زمینه بیشتر از ماجرا مطلع نیستن ! خدارو شاهد میگیرم حتی نمیدونستم چطوری میشه با فتو شاپ کار کرد(ساده ترین چیز در طراحی) چون اصلا کاری باهاش نداشتم و هیچ ریطی هم به رشته تحصیلیم نداشته اما تلاش کردم واسش ! بگذریم با اجازتون دقیقا از تاریخ 1391/5/12 من استارت ساختن Scenery(اون چیزی که مد نظر هممونه) برای اصفهان رو با دانش تقریبا صفر زدم تا الان که در خدمت شما هستم بار ها و بارها ساختم ولی اونی نمیشد که میخواستم چون واسه شعور مصرف کننده اون ارزش قایلم و هنوز هم تمام نشده و طراحی ادامه داره ....!! تهیه تصویر هوایی ، ساختن عوارض زمین وانطباق با محیط شبیه ساز، مدلینگ ، تکستچرینگ ، جمع آوری اطلاعات که معضل اصلی هست تو ایران و خیلی کارای دیگه.. همه اینها به تنهایی !! و از همه مهمتر اینکه بدون هیچ چشم داشتی ! و قصدم این هست که اونو کاملا رایگان در اختیار همه قرار بدم... الانم نمیگم من کار تاپی دارم ارایه میدم به هیچ وجه !! ولی اینم میدونم کسی که داره از محصولات Aerosoft و Flytampa و غیره استفاده میکنه حد اقل انتظارش از یه سینری داخلی چیه..... چند تا تصویر ازش میذارم البته کامل نیست اینجور کارها بسیار زمان بره... امید وارم ارزش ده هزار تومنو داشته باشه.!!

UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage 
موفق باشید
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : javadfakoori 

آخه حتی حاضر نیستند خبری از پروژه بدن... که چقدش مونده چقدش کامل شده کی آماده میشه... بنده دوسال پیش خدمتشون عرض کردم یکی از دلایلی ک میتونه باعث بشه من دوباره برگردم به شبیه ساز همین سینری اصفهانه...
اخه واقعا مشکل چیه ک دوستانی ک کار کامل رو در اختیار دارن حاضر نیستن ارایه کنن؟:-k

سلام وحید جان
چه خوب شد که شما در ادامه این تاپیک اومدین من قصد داشتم جواب شمارو از طریق پیام خصوصی بدم که متاسفانه صندوق شما پر بود و نشد...
ببینید دوست من تمام دوستانی که در زمینه طراحی سینری فعالیت میکنن میدونن که درست کردن یک سینری در حد قابل قبول زمان بر هست و نیاز به تحقیق داره و هر روز شما باید اطلاعاتتون بروز بشه هر روز متد های جدید تری میاد که شما باید اونارو یاد بگیرین از طرفی با اریه سینری های با کیفیت از طرف طراحان خارجی سطح انتظار سیمرها بالا میره که خب این موضوع طبیعی هست ٰ و همین مورد موید مطالب بالاس که شما مجبورید به روز باشید ... پس زمان تقریبا زیادی صرف یادگیری باید در نظر گرفته بشه.. حالا بیایم سراغ پروژه اصفهان ، من این پروژه را بیشتر از دو سال پیش استارت زدم تقریبا توی سال سوم هست که دارم روی اون کار میکنم ٰ کار روی شهرهای بزرگ مثل کار روی جزایر نیست و یک دنیای کاملا متفاوتیه و فوق العاده زمان بر هست از طرفی هر کدوم از ما مشغله های کاری و روزمره زندگی وقتی برامون باقی نمیذاره و مجبوریم در اوقات آزاد دوباره فلش بک بزنیم و ادامه کارو انجام بدیم همین موضو ممکنه خودش هفته ها کارو عقب بندازه و در آخر اینکه این پروژه کامل نیست و جا برای کار زیاد داره پس لطفا اصرار نکنید که من یا امثال من بخان سینری هاشونو با شما به اشتراک بذارن و از طرفی قطعا این سینری برای فروش ارایه خواهد شد ....
و حالا اگر میخاید در مورد روند کار بدونید و پیشرفت سینری مطلع بشید باید خدمت شما عرض کنم بعد از تقریبا چهار ماه تحقیق در مورد اضافه کردن اتوژن ساختمانها در سطح وسیع یک هفته ای هست که از یک روش دارم استفاده میکنم که البته همچنان بدلیل وسعت کار بسیار زمان بر هست ...چند نمونه تصویر هم از سینری به همین پست اضافه میکنم. اگر سوالی باشه در خدمتم.
موفق باشید.

UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage 
javadfakoori
8 سال پیش
خب خدا رو شکر که بالاخره معلوم شد قصد فروش دارین... اولین مشتریش خودمم با افتخار @};-
فقط اینکه حدودا کی آماده میشه و به عمر ما قد میده؟:-#
و جسارتا اینکه بر عکس بقیه ی سینری های ساخته شده میشه روی بخش نظامی فرودگاه اصفهان یا همون پایگاه هشتم خودمون بیشتر کار کنید؟ خب فرودگاه اصفهان اول پایگاه شکاری بوده و بعد اون بخش هم بهش اضافه شده... یا مثلا شیلترهای 3 بعدی یا هواپیماهای استاتیک و ترافیک و نظامی یا همچین چیزایی؟
و اینکه آیا لندمارک هایی مثل مصلی و میدان نقش جهان و باغ پرندگان...ساخته شده به صورت ابجکت سه بعدی؟ به نظرم بعضی ساختمان های بلند مث برجای سر باغ زیار و یا برجای اتوبان اقارب پرست ساخته بشه واقعی تر میشه... فریم ریت این سینری چطوره؟ و اینکه مساحتش؟ ترجیحا به عدد نگین مثلا از جنوب غرب آیا تا نجف آباد رسیده؟ یا شمال به شاهین شهر و پالایشگاه و ...؟
و در آخر اگر کمکی از دستم بر میاد حاضرم انجام بدم... تا این سینری هرچی زودتر انتشار پیدا کنه
با آرزوی موفقیت و اینکه این سینری فقط به طور رسمی از طرف خود شما به فروش برسه و خدای نکرده مشکلی واسش پیش نیاد[bowing]
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : javadfakoori 

خب خدا رو شکر که بالاخره معلوم شد قصد فروش دارین... اولین مشتریش خودمم با افتخار @};-
فقط اینکه حدودا کی آماده میشه و به عمر ما قد میده؟:-#
و جسارتا اینکه بر عکس بقیه ی سینری های ساخته شده میشه روی بخش نظامی فرودگاه اصفهان یا همون پایگاه هشتم خودمون بیشتر کار کنید؟ خب فرودگاه اصفهان اول پایگاه شکاری بوده و بعد اون بخش هم بهش اضافه شده... یا مثلا شیلترهای 3 بعدی یا هواپیماهای استاتیک و ترافیک و نظامی یا همچین چیزایی؟
و اینکه آیا لندمارک هایی مثل مصلی و میدان نقش جهان و باغ پرندگان...ساخته شده به صورت ابجکت سه بعدی؟ به نظرم بعضی ساختمان های بلند مث برجای سر باغ زیار و یا برجای اتوبان اقارب پرست ساخته بشه واقعی تر میشه... فریم ریت این سینری چطوره؟ و اینکه مساحتش؟ ترجیحا به عدد نگین مثلا از جنوب غرب آیا تا نجف آباد رسیده؟ یا شمال به شاهین شهر و پالایشگاه و ...؟
و در آخر اگر کمکی از دستم بر میاد حاضرم انجام بدم... تا این سینری هرچی زودتر انتشار پیدا کنه
با آرزوی موفقیت و اینکه این سینری فقط به طور رسمی از طرف خود شما به فروش برسه و خدای نکرده مشکلی واسش پیش نیاد[bowing]

تا انتشار همچنان زمان زیادی باقی مونده.. بخش نظامی پایگاه هشتم هم طراحی شده بهمراه شیلتر ها و هواپیماهای استاتیک , فرودگاه بدر و پایگاه وطن پور هم در برنامم هست , بیش از نیمی از ساختمانهای مهم شهر طراحی شدن اما هنوز در محل خودشون قرار نگرفتن چون کارهای مهمتری فعلا پیش رو هست , از لحاظ وسعت در شرق تقریبا از منطقه سجزی تا سمت غرب تقریبا تیران ادامه داره ,در شمال از هسا شروع و در جنوب به فولاد مبارکه ختم میشه. بازم اگر سوالی هست در خدمتم.
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش

سلام مجید جان @};-

دادا زوم سینری شهر چنده هست و از چه مپ هایی استفاده کردی و اینکه لبهای انتهای فتو سینری رو به صورت فید در آوردی یا نه ؟ مثل حالتی که در لبها با سینری دیفالت به صورت ترنسفرم مخلوط بشه