Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
8 سال پیش
سلام مجید جان کارت عالیه تبریک میگم @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

بی صبرانه منتظر انتشارش هستم @};-

Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام مجید جان @};-

دادا زوم سینری شهر چنده هست و از چه مپ هایی استفاده کردی و اینکه لبهای انتهای فتو سینری رو به صورت فید در آوردی یا نه ؟ مثل حالتی که در لبها با سینری دیفالت به صورت ترنسفرم مخلوط بشه

سلام برادر
کل سینری با زوم 17 هست.
بدلیل مشکلات فراوان گوگل مپ و اختلاف رنگ زیاد ترجیحا از Virtual Air satellite استفاده شده.
اگر منظور شما Blend هست در مورد لبه ها , بله در برنامم هست این موضو چندان کار سختی نیست اما فعلا کارهای خیلی مهمتری پیش رو هست... در ضمن تصاویر ابتدای تاپیک قدیمی هستند کل بافت اونها کلا تغییر کردن و سری دوم تصاویر آخرین تغییرات هستند.

موفق باشید.
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

سلام مجید جان کارت عالیه تبریک میگم @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

بی صبرانه منتظر انتشارش هستم @};-

شما بی نهایت به من لطف دارین ... خیلی از این بابت ممنونم در ضمن لطفا تلگرامتونو فعال کنید تا بتونیم راحت تر با هم در ارتباط باشم اگه امکانش هست البته .@};-
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
چقدر عالی که دوباره کار روی این پروژه رو شروع کردید ....
چند وقت پبش بر حسب کنجکاوی یه طرحی برای اصفهان را شروع کردم تا بیس اصلی فرودگاه و ابجکت های نوافکن ها ، اپروچ و پاپی لایت ، ASR و PAR رادار و برج و ترمینال و خاکریز سمت ایرفورس و TACAN و DVOR هم تکمیل شده بود که دلمشغولی ها زندگی فرصت کار بیشتر نداد .... امیدوارم کار شما هرچه زودتر منتشر بشه تا خلا فرودگاه اصفهان بعد از هزاران سال به پایان برسه ....
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
8 سال پیش
ارسال شده توسط : TOMCATER 

چقدر عالی که دوباره کار روی این پروژه رو شروع کردید ....
چند وقت پبش بر حسب کنجکاوی یه طرحی برای اصفهان را شروع کردم تا بیس اصلی فرودگاه و ابجکت های نوافکن ها ، اپروچ و پاپی لایت ، ASR و PAR رادار و برج و ترمینال و خاکریز سمت ایرفورس و TACAN و DVOR هم تکمیل شده بود که دلمشغولی ها زندگی فرصت کار بیشتر نداد .... امیدوارم کار شما هرچه زودتر منتشر بشه تا خلا فرودگاه اصفهان بعد از هزاران سال به پایان برسه ....

بهر حال منم امیدوارم بتونم از پس این سینری به خوبی بر بیام و یک کار قابل قبول ارایه بشه , اگر شما اصلاعاتی در مورد فرودگاه دارین لطفا با من در میون بذارید هر اصلاعات یا تصویر هر چند جزیی میتونه کمک شایانی در این زمینه بکنه.
موفق باشید.