سوال نظرسنجی: علت کم شدن فعالیت شما در فروم ایرانسیم چیست؟

مجموع: 18

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
8 سال پیش
UserPostedImage

به منظور تصمیم گیری در خصوص نقشه راه آینده ایرانسیم و ترسیم مسیری واقعی و امکان پذیر با توجه به اهمیت روزافزون این بخش از دانش (شبیه سازی) در سایر شاخه های علمی همانند ترابری جاده ای، ریلی، دریایی، شبیه سازی های زیستی، نجوم و... از تمامی اعضای محترم ایرانسیم دعوت می شود تا ضمن شرکت در نظر سنجی به صرف پاسخ بله و خیر اکتفا ننموده و دیدگاه ها و نظرات خود را در این خصوص ارائه فرمایند.هدف از این نظر سنجی رسیدن به پاسخی برای این پرسش می باشد که:

آیا ایرانسیم باید همچنان گذشته بر فعالیت اصلی خود در زمینه شبیه سازهای هوانوردی تکیه کند و یا باید به عرصه های جدید سایر شبیه سازها وارد شود؟

مطمئناً شکل دادن آینده چنین انجمنی بدون همکاری تمام اعضای آن ممکن نخواهد بود.
این نظر سنجی از امروز (8 اردیبهشت ماه 1395) به مدت 90 روز فعال خواهد بود.

با تشکر
ایرانسیم

پینوشت:منظور از شبیه سازی «عمل نائل شدن به اصل چیزی بدون واقعیت» و «نمایش کارکرد یک سیستم یا یک فرایند به‌ وسیله کارکرد کامپیوتر یا فرایند دیگر» می باشد
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
8 سال پیش
سلام تورج جان @};-

به نظر ایده خوبی هست ، هرچند ارائه سیمیلیتورهای دیگر در ایرانسیم زیر مجموعه فلایت سیمیلیتور قرار میگیره ولی پویائی ایجاد میکنه ، شرکتهای بزرگی مثل aerosoft قبلا در این مورد اقدام کردن و نتیجه خوب هم گرفتن ( برای ارائه سیمیلیتور اتوبوس و قطارهای شهری و برون شهری ) البته اونا تولید کننده هستن ،

یه مورد مهمی که هست فرق بین بازیها و شبیه سازها هست که جنبه آموزشی دارن ، بعضی از شبیه سازها ترکیبی از هر دو این حالتها هستن ، مثل il2 یا شبیهساز شرکت اسکانیا که واقعا ترکیبی از کیفیت و دقت در کار طراحی هست

شبیهسازهای زیردریایی ، کشتی و قطار با دقت بسیار بالایی ساخته شدن ، که من به شخصه با دیدن بعضی هاشون اطمینان پیدا کردم ماکرو سافت جدا خیلی عقبه و اونای دیگه هم خوب پیشرفت کردن

در قالب سیمیلیتوری که وزن بیشترش به سمت بازی به نظر میاد و خیلی خوب طراحی شده میشه به silent hunter 5 اشاره کرد .

UserPostedImage

UserPostedImage

بعد از اینکه باهاش کار کنید به این نتیجه میرسید که جنبه های آموزشی زیادی داره

این داستان در ایران سیم بیشتر جنبه معرفی پیدا میکنه در وحله اول . اگر استقبال بشه ازش بعد میشه تبادل نظر و .....

capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
8 سال پیش
خوب ایده خوبیه و مسلما خیلی ها هم هستند که علاقه به وسایل حمل نقل بجز هوایی دارند، من میگم بله تشکیل بشه اما من شاید از استفاده کننده های آن نباشم ... این دسته از شرکت کتتدگان در رای گیری هم مد نظر داشته باشید!
برای نمونه Euro Truck Simulator بسیار جالبه، اما فکر نکنم طوری بشه که ما لیوری برای کامیون بزنیم و سنری شهرها را بسازیم 😲 یا مثلا با دسته جمعی بار بزنیم آنلاین 🤔
UserPostedImage