forood
  • forood
  • 50.36% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
7 سال پیش
سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم . شبیه ساز که لود میشه دوربین شروع میکنه به چرخیدن . اگه کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه لطفا.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ارسال شده توسط : forood 

سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم . شبیه ساز که لود میشه دوربین شروع میکنه به چرخیدن . اگه کسی میدونه مشکل از کجاست راهنمایی کنه لطفا.

سلام
بیشتر توضیح میدید؟
در همه هواپپیماها یا فقط هواپیمای خاصی؟
نمای بیرون، درون ، ویرچوآل....؟

PC Flight Simulation Geek Since 1998
forood
  • forood
  • 50.36% (معمولی)
7 سال پیش
ببینید وقتی شبیه ساز لود میشه مین پنل دو بعدی ابتداهست بعدچند لحظه میره به نمای راست تو نمای دور هواپیما و ویرچوال دایم گردش داره تو نمای برج و نماهای بالا ثابته. تو همه هواپیماها اینجوره. ویندوز رو عوض کردم دوباره نصب کردم درست نشد هم تو p3d هم fsx این مشکل هست. حتی با زدن کلید p هم استاپ نمیشه. خدا کنه از کارت گرافیکم نباشه.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ارسال شده توسط : forood 

ببینید وقتی شبیه ساز لود میشه مین پنل دو بعدی ابتداهست بعدچند لحظه میره به نمای راست تو نمای دور هواپیما و ویرچوال دایم گردش داره تو نمای برج و نماهای بالا ثابته. تو همه هواپیماها اینجوره. ویندوز رو عوض کردم دوباره نصب کردم درست نشد هم تو p3d هم fsx این مشکل هست. حتی با زدن کلید p هم استاپ نمیشه. خدا کنه از کارت گرافیکم نباشه.

من تا حالا همچین چیزی ندیدم.چون این مشکل در تمام شبیه سازها وجود داره پس طبیعتاً عامل خارجی موثر هست.شاید خیلی بی ربط باشه ولی کیبوردی که استفاده می کنید سالم هست؟

PC Flight Simulation Geek Since 1998
forood
  • forood
  • 50.36% (معمولی)
7 سال پیش
خودمم نفهمیدم مشکل از کجا بود جوی ایستیک رو نصب کردم درست شد. به قول شما خیلی بی ربط بود.