Kian.Brn
  • Kian.Brn
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
7 سال پیش
با سلام و درود خدمت تمامی بزرگواران وعرض وقت بخیر

میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه fmc به صورت اینترال یا اکستنرال برای هواپیما گذاشت؟ (هم اف ام سی هم رادار اب و هوا)

Isg پیدا کردم ولی فقط به صورت اکستنرال تونستم استفاده کنم ولی شنیدم نرم افزاری هم هست که به صورت اینترال بذاره ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Kian.Brn 

با سلام و درود خدمت تمامی بزرگواران وعرض وقت بخیر

میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه fmc به صورت اینترال یا اکستنرال برای هواپیما گذاشت؟ (هم اف ام سی هم رادار اب و هوا)

Isg پیدا کردم ولی فقط به صورت اکستنرال تونستم استفاده کنم ولی شنیدم نرم افزاری هم هست که به صورت اینترال بذاره ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

عموماً اینها به دلیل زمان زیاد برای توسعه بخشی از پکیجهای پولی هستند و به عنوان Gauge و مجانی خیلی کم هست و قابلیتهای زیادی ندارند.به عنوان مثال:

FMC شرکت هانی ول  که در اصل به نوعی از توان GPS خود شبیه ساز استفاده می کند.

و یا بصورت یک برنامه مستقل با قابلیتهای بسیار بیشتر مثل vasFMC  که مجانی هم هست.

اما اگر به دنبال چیزی شبیه آنچه در PMDG و یا Aerosoft وجود دارد، هستید، من تا به حال چیزی ندیدم.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Kian.Brn
  • Kian.Brn
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
7 سال پیش
مرسی اقا تورج بابت راهنمایی هاتون بله منم یه چیزی ابتدایی که حالا یا بشه خودمون مسیر رو وارد کنیم یا مثلfmc cls یه سرعت تیک اف لندینگی بده و.... برای اینکه اونطور fmcایروسافت هم داخل پنل باشه، از نظر شدن،شدنیه ولی نیاز به برنامه نویسی و دردسر زیاد داره