A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
7 سال پیش
سلام جناب رحیمی

تبریک میگم بسیار زیبا شده حالا ایشالا کی کار تمام میشه ضمنا من میتونم در موارد تکنیکی مثل ساخت فایل افکد , تصحیحات لازمه برای موقعیت دقیق ای ال اس و زاویه تقرب و خلاصه هر کاری از دستم بر بیاد کمکتون کنم ایشالا یک منظره زیبا و همچنین دقیق از نظر پروازی در بیاد @};-
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش
بسیار زیباست واقعا . علی رغم بحث هامون در مورد ارومیه و اتفاقات ان زمان در طراحی سنری بسیار دقیق و پرفکت کار میکنید تا ادم از دیدن ان لذت ببره .

درود بر شما ...

اگر ذکات علم ( یاد دادن به دیگران ) هم انجام بدید خیلی خوب میشه هیچ وقت نتونستم اپرون درست کنم به این شکل :-))))))) ( شوخی )
EP-IBB

UserPostedImage
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

سلام جناب رحیمی

تبریک میگم بسیار زیبا شده حالا ایشالا کی کار تمام میشه ضمنا من میتونم در موارد تکنیکی مثل ساخت فایل افکد , تصحیحات لازمه برای موقعیت دقیق ای ال اس و زاویه تقرب و خلاصه هر کاری از دستم بر بیاد کمکتون کنم ایشالا یک منظره زیبا و همچنین دقیق از نظر پروازی در بیاد @};-

سلام
بسیار ممنون از کمکهاتون و ابراز علاقه به این کار.
کار بازسازی آی ال اس وکارهای مربوط به تقرب و موقعیت اصلی باند و ... همه کامل صورت گرفته.بازهم بسیار ممنونم از لطفتون
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : ma_heravi 

بسیار زیباست واقعا . علی رغم بحث هامون در مورد ارومیه و اتفاقات ان زمان در طراحی سنری بسیار دقیق و پرفکت کار میکنید تا ادم از دیدن ان لذت ببره .

درود بر شما ...

اگر ذکات علم ( یاد دادن به دیگران ) هم انجام بدید خیلی خوب میشه هیچ وقت نتونستم اپرون درست کنم به این شکل :-))))))) ( شوخی )

سلام جناب هروی.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
چشمهاتون زیبا میبینه.
کار فرودگاه تمام شده هست و فقط باید به فکر فضاسازی اطراف فرودگاه باشم که کار بسیار وقت گیری هست.در مورد مدلینگ ساختمان ها بسیار مبتدی هستم.
اما در مورد یاد دادن کار:
شما اول 3d max 2015 رو نصب کن بقیش با من...
با تشکر
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند