A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
7 سال پیش
ارسال شده توسط : ma_heravi 

ارسال شده توسط : A.Rahimi 

با سلام . سپاس از محبت و لطف شما .

از چه نرم افزاری مانند ADE برای p3d میشه استفاده کرد ؟

سپاس

سوالتون رو متوجه نشدم

با سلام .

فرمودید برپایه p3d هست افزونه . خواستم بدونم مانند نرم افزار Airport design ایا p3d هم نرم افزار این چنینی داره ؟

سپاس

سلام دوست عزیز
من با برنامه ADE به راحتی فرودگاههای P3D رو لود میکنم و ادیتشون میکنم.
البته در استارت برنامه یه پنجره ای باز میشه که ورژن شبیه ساز رو انتخاب کنم که من با بستن اون پنجره ردش میکنم و ADE شروع به کار میکنه.
ma_heravi
  • ma_heravi
  • 0% ()
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش
با سلام و درود

سپاس از شما . برای فرودگاه هایی که قبلا برای اف اس اکس از ADE طراحی شدند در هنگام لود در p3D مشکلاتی نظیر نا همخوانی محل اتصال تکسی وی و اپرون باند و ... پیش میاد .

سپاس از شما
EP-IBB

UserPostedImage
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
7 سال پیش

با سلام و درود

سپاس از شما . برای فرودگاه هایی که قبلا برای اف اس اکس از ADE طراحی شدند در هنگام لود در p3D مشکلاتی نظیر نا همخوانی محل اتصال تکسی وی و اپرون باند و ... پیش میاد .

سپاس از شما

راستش من در لین مورد تجربه ای ندارم.البته توی کار گراند پولی دیگه عملا هیچ اپرون و تاکسیوی و ... در ADE درست نمیشه.فقط موقعیت باند و ILS و محل برج مراقبت و ... تصحیح میشه.
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
7 سال پیش
سلام خدمت هم دوستان
سری عکسهای جدید از پیشرفت سنری رشت.
یک بازبینی مجدد بر بافت ها باعث شد که به بافت های واقع گرایانه تری دست پیدا کنم و نتیجش شد عکسهای زیر.
از مدل سه بعدی برج و ترمینال زیاد راضی نیستم چون حالت واقعی ندارند.

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
7 سال پیش
از زحماتی که کشیدی بسیار سپاسگزارم
درست میگی مدل برج کمی کارتونی به نظر میاد، برای رفع این مشکل اگه به فرودگاه رشت دسترسی داری، تعدادی عکس با کیفیت از برج بگیر، بیشتر تمرکزت هم مواد ساختمانی برج باشه، رنگ مصالح بخوبی مشخص و واضح باشه. بعد عکس ها را برش بده، مثلا نمای برج، آجرها، پنجره ها و هر چیزی را جدا کن و در عکسی جدا گانه ذخیره کن. سپس کنتراست هر کدام را تنظیم کن، بعد از همه اینها روی مدل برج، بجای رنگ آمیزی از این تکسچرهای واقعی که ساختی استفاده کن. حالا شما یه برج واقعی داری .... [approve]
راستی کنتراست پنجره ها را جوری تنظیم کن که تقریبا سیاه بشه، یه جورایی سرمه ای خیلی سیر، مشخصه که از تکسچرهای دیفالت برنامه ای که باش طراحی میکنی استفاده کردی، حتمی از تکسچرهای واقعی استفاده کن. (اگر دسترسی داری)
سایت فرودگاه های کشور گاهی تصاویر با اندازه بسیار بزرگ در خبرها استفاده میکنه که کیفیت خیلی خوبی دارن (ایراد کار اونا به نفع طراحی ماست)
این تجربه ها از طراحی هایی بود که انجام دادم. مثل این آخری ... یه نگاهی بنداز و نصب کن شاید ایده گرفتی

کلیک کن 
UserPostedImage
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند