Majid
  • Majid
  • 53.86% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
12 سال پیش
در حقیقت دوستان دیگه مورد قابل ذکری باقی نذاشتن (البته از نظر من) این چند موردو هم من اضافه میکنم:

از لحاظ افکتها : طراحی مجزا و تفکیک شده چراغهای مربوط به هر هواپیما یعنی هر هواپیما NAV ,Landing, Strobe و beacon اختصاصی خودشو داشته باشه ، طراحی افکت های باران و برف روی شیشه کاکپیت در کابین سه بعدی همینطور تفاوت در سرعت ریزش باران و برف ، حرارت خروجی از اگزوز موتور های جت (Engine Heat)

در حال حاضر فقط همین.

موفق باشید.
CINEMA
  • CINEMA
  • 51.5% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
12 سال پیش
بسیاری از مواردی که دوستان عنوان کردند بوسیله نرم افزارهای جانبی حل شده مثل برنامه فوق العاده REX برای شرایط هوا و.... خود من الان نزدیک 80 گیگ اد آن رو سیمیلاتورم نصبه ! ولی بازم هم لیست ارزوها همچنان باقی است
irelectronic
  • irelectronic
  • 51.14% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
12 سال پیش
نمیدونم الان لیست انتظارها ارسال شده یا هنوز امکانش است اما به نظر من موارد زیر بسیار مهم هستند در امر شبیه سازی:
با توجه به اینکه شبیه ساز پرواز ماکروسافت از هواپیمای آب نشین پشتیبانی می کنه لذا موارد زیر اگه اضافه بشه خیلی مهم خواهد بود:
1- امکان تنظیم ارتفاع موج آب دریا
2- امکان دیدن گرافیکی ارتفاع موج (Water wave animation) که X-plane در نسخه 10 نیز این امکان را فراهم نکرده.
3- امکان شبیه سازی Ground effect که جهت شبیه سازی قایق های پرنده مفید خواهد بود.
4- امکان شبیه سازی Hydroplaning که در شبیه سازی باند پرواز خیس و همچنین شناورهای با شکل planing مفید خواهد بود.