Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام به همه ی دوستان عزیز [biggrin]

بعد از گشتن ها و دور دور کردن زیاد تو نت تونستم نسخه ی شده ی نرم افزار ایرپورت مدنس 3 به صورت سه بعدی رو پیدا کنم [laugh] ....واقعا این بازی ساده و سه بعدی سبک جالبی از بازی های شبیه ساز پرواز داره.[blackhee] ..آدم کیف میکنه..[lol] .مراحل مختلف رو میتونید انتخاب کنید..[approve] ..فرودگاه با باند های متقاطع یا موازی ،شرایط آب و هوایی بد و فرود های اضطراری و پزشکی....[10of10] [clap]....شما نقش کنتلر برج و کنتلر واحد زمینی (Tower & Ground ) رو دارید..!! [clap] [laugh] [wow]

حجم این بازی در حدود 25 مگابایت هست و به سبک بازی های فلَش ساخته شده...[vhappy]

این بازی با نرم افزار Adobe Air کار میکنه.:-k ...اگر نرم افزار رو ندارید نگران نباشید [confused] ..من نسخه ی آخرین نرم افزار Adobe Air رو که نصب کردنش کمتر از یک دقیقه طول میکشه گذاشتم تو فایل دانلود..!! [dance]
[readdoc] نصب کردنش فوق العاده ساده هست...!! [biggrin]
امیدوارم از این بازی لذت ببرید..!![bowing]

برای دانلود  بازی اینجا را کلیک کنید. [merci] [thumbup]

عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
؟😠
قوانین - بند 8
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
12 سال پیش
😊 والا شرمنده...من خریداری شدشو گذاشتم....وگرنه آزمایشیش وجود نداره..اما حق داری تورج جان....من اشتباه کردم 😶 ☮ اگر خواستی پاک کن پست رو...!!!!
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

😊 والا شرمنده...من خریداری شدشو گذاشتم....وگرنه آزمایشیش وجود نداره..اما حق داری تورج جان....من اشتباه کردم 😶 ☮ اگر خواستی پاک کن پست رو...!!!!

دشمنت شرمنده سپهر جان.من موتور هواپیمام بره اگر پست شما رو پاک کنم.[blackhee] حقوق مولف و کپی رایت در ایرانسیم خیلی مهمه.متشکر

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
12 سال پیش

دشمنت شرمنده سپهر جان.من موتور هواپیمام بره اگر پست شما رو پاک کنم.[blackhee] حقوق مولف و کپی رایت در ایرانسیم خیلی مهمه.متشکر

😊 بابا دیگه کلافه کردی مارو با این جملت.....!! [vhappy] چشم...حواسم نبود تورج جان......بیشتر دقت میکنم رو قوانین..!!