Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
13 سال پیش
مستند سرنگونی ایرباس و امپریالیسم خبری رو اتفاقی پیدا کردم.
خیلی وقت بود دنبال فیلم واقعی صحنه مورد هدف قرار گرفتن ایرباس بودم، چون چند سال پیش توی اخبار نشونش داده بود و من میدونستم که چنین فیلمی هست.
به هر حال اگر دوست دارید که دقیق برید سر اصل مطلب،ثانیه 42 تا 55 رو دقت کنید.
ببخشید که کیفیتش پایینه،اصلیش هم همین بود.
جالبه که یه فیلم 1 دقیقه ای پیدا کرده بودم،که کیفیتش خیلی خوب بود؛دانلود که کردم نوشت این فیلم در منطقه شما اجازه پخش نداره!😠
حالا باز هم میگردم ببینم گیر میاد؟![heyyou]

از اینجا مشاهده بفرمایید 

خدا لــــــــــــــــعـــــــــــــــنـــــــــــــــــتــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــو ن کنه ، لعنتیا همش فکر میکنن چون سلاح دارن بابای جهانن.😠

UserPostedImage
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Sepehr Ebadi Borna
13 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

خدا لــــــــــــــــعـــــــــــــــنـــــــــــــــــتــــــــــــــــــشــــــــــــــــــــو ن کنه ، لعنتیا همش فکر میکنن چون سلاح دارن بابای جهانن.😠

UserPostedImage

😢 😢

درک میکنم کاپیتان محمدیفر.😢 ..خود من هم یکی از فامیل های مادریم تو اوون هواپیما بود.😢 ... ولی آقا یه طرفه قضاوت نکنیم [nono] دولت آمریکا از قبل به خاطر جنگ منطقه اعلام کرده بود که منطقه پرواز ممنوع ( منطقه ی Prohibited ) هست و به سازمان هواپیمایی کشوری ایران گفته بود که پرواز هاتون رو لغو کنید....خب...هممون میدونیم اینا لج دارن با آمریکا ( مثله جمله ی راه قدس از کربلا میگذره و اینا 😁 ) ... از فرودگاه بندرعباس هم یه کانفلیت ترانسپوندری این ایرباس با یک هواپیمایی جنگنده که آماده ی تیک آف بود برای گشت مرزی خلیج فارس ایجاد شد که در رادار ناو وینسس یک جنگنده محاسبه شد..[approve] .. سرعت و ارتقاع هم دقیقاً مشابه همون چیزی بود که کنتلر نظامیشون حدس زد.😕 پس اگه خودمونو جای اونا بذاریم همین کارو انجام میدیم 😲 😲 نه نگید که دروغه 🤔 فکر کن از قبل به همه ی کشورهای اطراف ایران بگی که هواپیما نفرستن، تو تهران جنگه:-k ...ولی پای رادار یه دفعه میبینی که جنگده ی F4 از باکو میاد:-k ...چی کار میکنی ؟؟ به عنوان کسی که میخوای از تهران دفاع کنی و از قبل هم اخطار دادی و جنگنده ( حالا کاری نداریم که واقعاً جنگندس یا رادار نشون میده،ملاک تو همونیه که رادار نشون میده) اومده تو TMA مهرآباد چی کار میکنی ؟؟ چی فکر میکنی ؟؟ فرماندت هم دستور میده بزنش...!! 😕 دفاع یا توجیه نمیکنم کارشونو...ولی مثله خیلی ها یه طرفه نگا نکنیم.... ولی درسته...کارشون اصلاً درست نبود.... کسی هم که باید خیلی ناراحت بشه منم چون فامیلم رو از دست دادم ( اسم : مرید ارشد ) 😢 اما بازم میگم یه طرفه قضاوت نکنیم...😠

راستی من فیلمتو نتونستم ببینیم...میشه لینک دانلود بذاری یا از یوتوب لینکشو بذاری ؟؟ [merci]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
13 سال پیش
لینک دانلود 

واقعاً انتظار چنین برخوردی رو از آقا سپهری که شما باشی نداشتم.

ادامه دارد...(برام کار پیش اومد همین الآن)
Sepehr Ebadi Borna
13 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

لینک دانلود 

واقعاً انتظار چنین برخوردی رو از آقا سپهری که شما باشی نداشتم.

ادامه دارد...(برام کار پیش اومد همین الآن)

ای بابا... 😲 چه برخوردی برادر من ؟؟ 😁 من نظر شخصیمو گفتم..... وگرنه نظر شما هم محترمه[approve] .... بازم میگم....من کسی رو تو این پرواز از دست دادم ولی هیچ وقت یه طرفه قضاوت نمیکنم...!! کسی هم که از دست دادم دلیل نیمشه بیام داد بزنم مرگ بر امریکا و هزار تا چیز تهمت و فحش بار کس دیگه بکنم در حالی که هیچی نمیدونم.... بابا جون...خدایی هم اوو بالاست...امریکا هم دلایل محکمی داشته برای این مسئله که ایکائویی که من و شما مثله بنز قبولش داریم قبول کرده..!!

تو این مسئله فکر کنم اختلاف نظر داریم...اما دلیل نمیشه نظر کلی من در مورد شما عوض بشه.... امیدوارم همون سپهری باشم که گفتی...اگه قرار بشه با اظهار نظرم نظرت به کلی عوض بشه که دیگه.... 😁

عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
13 سال پیش
خب،اومدم...[blackhee]

کسانیکه با یه چنین چیزی برخورد میکنن (از دست دادن عزیز،توی یه همچین مدل سانحه ای)، دو مدل برخورد دارند:
1) از دست ایران شاکی میشند
2)از آمریکا شاکی میشند
خب،کدومش درسته؟😕

عزیزم،به نظر شما درسته که مثلاً ژاپن با کره جنوبی جنگ کنه و بعدش ایران با ناو پاشه بره وسط آبهای میان دو کشور، بگه من اینجا رو منطقه پرواز ممنوع اعلام میکنم!
بعدش هر چیزی که از بالای سرش رد شد،بزنه![funcrazy]
یکی نمیگه فلان فلان شده... به تو چه؟!😠
داستان قطعنامه و ... رو همه میدونیم! چه کسی باعث شروع و اختتام جنگ بود؟آمریکا
به نظر شما آمریکا به آبهای مرزی ایران تجاوز نکرده؟
بی اجازه وارد شده،بچه پررو بازی در آورده،واسه ما تکلیف تعیین کرده! خیلی غلط کرد،شیرین گندمک توی حلقش کرد پرواز ممنوع اعلام کرد.
فکر میکنم چرتیات مستند Mistaken Identity روی شما به هدف خودش رسیده!
برادر من،خیلی جالبه بدونی،هر چندسال یکبار،آمریکایی هایی که از دولتشون خسته میشن،یاد این ننگ رو زنده میکنن و شروع به اعتراض و بهانه میکنند.(تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!)
ضمناً در مورد حریم هوایی تهران گفتید...
ما خودمون رو به خریت نمیزنیم!(مثل راجرز)... طبق روال ثابت،چندبار به پرنده متجاوز اخطار میشه،در صورت تأیید هویت پرنده بعنوان متجاوز،دستور انهدام میاد.
همینطوری نیست که علی اصغری موشک هواکنیم که آقا جان.
تازه توی اون مستند شرو ور، میگه که ایران هم به ما حمله کرده! .... خوب کرده؛به آبهامون وارد شدید،خوب کردیم!
ضمناً سپهر جان ، آمریکا در طول تاریخ ...... زیاد گفته! نمونه؟
عراق سلاح کشتار جمعی داره!... (بعد چند وقت،بهونه جدید...) ما اومدیم عراق رو نجات بدیم!
افغانستان باید دموکراسی داشته باشه!
پاکستان زندگی خوبی نداره ،ما اومدیم اونها رو آزاد کنیم!
لیبی،بحرین و...
برای ایران و عراق هم اومده بود تا از سکوهای نفتی محافظت کنه!
کشوری که سفارتش جاسوسی میکنه،به کشور دیگه لشکر کشی میکنه (طبس)؛چه قبول کنی چه نه، زر زروی بزرگه!
کشورهای دیگه حقشون نیست،داد میزنن که ما حقمونه! الآن که حق با ماست،چرا اینجور میگی نمیفهمم!

UserPostedImage

بله،درسته! هر کسی نظری داره[approve] ولی این نظر نباید 001..............0/0%هم با منطق جور دربیاد؟

ضمناً ، تورو خدا درگیری راه نندازید؛اینجا جای دعوا نیست!مخصوصاً که بحث ملی باشه![approve]