saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
آقای آزادمهر شما که کنترلر خوبی هستی.دوست عزیز منم هستی.این وسط نمیدونم چرا به خاطر یک کاربر دیویژن هند که ساکن دهلی هستش شما داری چوب لا چرخ دیویژن ایران میذاری.این سوال جالب بر میگرده به یک سال پیش شایدم بیشتر.میتونم بپرسم دلیلتون چیه بعد از یک سال اونم در یک تاپیک کاملا بی ارتباط به قضیه یه همچین موضوعی رو مطرح کردید؟.امیدوارم در برنامه ی فردا ببینمتون.@};-
UserPostedImage
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
saba.h نوشت:

آقای آزادمهر شما که کنترلر خوبی هستی.دوست عزیز منم هستی.این وسط نمیدونم چرا به خاطر یک کاربر دیویژن هند که ساکن دهلی هستش شما داری چوب لا چرخ دیویژن ایران میذاری.این سوال جالب بر میگرده به یک سال پیش شایدم بیشتر.میتونم بپرسم دلیلتون چیه بعد از یک سال اونم در یک تاپیک کاملا بی ارتباط به قضیه یه همچین موضوعی رو مطرح کردید؟.امیدوارم در برنامه ی فردا ببینمتون.@};-

سلام جناب آقاي حسني
والا من نه چوبي دارم و نه قصد گذاشتن لا چرخ ديگران ولي اگه ديده باشيد از همون يك سال پيش من علارغم علاقه اي كه به سنتر داشتم ديگه سنتر رو نبستم و بعد از مدتي هم تو وتسيم ريت سنتر رو گرفتم و اونجا سنتر شدم. ولي الان برام سوال بود كه دوستان با C1 سنتر مي بندند. براي همين پرسيدم.و آقاي طالبزاده هم جواب بنده رو بطور كامل دادند كه از ايشون هم متشكرم..
دوست عزيز دليل من از بردن اسم آقاي برنا كه ساكن تهران هم هستن اين بود كه تو اون برهه زماني ما تقريبا با هم C1 رو گرفتيم همين.. وگرنه من نه برادر آقاي برنا هستم و نه وكيل ايشون...
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
12 سال پیش
ممنون از جوابتون.آقا پس فردا میبینمت یا نه؟من حوصله ام از سنتر سر رفت.[blackhee] شما بیا یکم ببند.[flower]
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
saba.h نوشت:

ممنون از جوابتون.آقا پس فردا میبینمت یا نه؟من حوصله ام از سنتر سر رفت.[blackhee] شما بیا یکم ببند.[flower]

جناب صبا
سلام
لطف کنید عنوان پستها رو با درج تاریخ مفهوم دار تر کنید.درج صرفاً روز گمراه کننده هست.
متشکر

PC Flight Simulation Geek Since 1998
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
12 سال پیش
Touradg نوشت:

saba.h نوشت:

جناب صبا
سلام
لطف کنید عنوان پستها رو با درج تاریخ مفهوم دار تر کنید.درج صرفاً روز گمراه کننده هست.
متشکر

تورج جان تاپیکش رو جدا زدم.این نیست که@};-
UserPostedImage