Persia
  • Persia
  • 50.02% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام. من چند وقت پیش تنظیمات شبیه ساز و یه تغییراتی دادم که هم سرعتش خوب باشه هم امکاناتش .اما از بعد از اون وقتی یه پرواز رو میبندم تمام صفحه ی بیرون شبیه ساز (دسکتاپ) سیاهه و پیش نمایش هواپیما هم سیاهه !!! 🤦 و هر هواپیما ی دیگری هم انتخاب می کنم پیش نمایشش رو سیاه نشون میده!!.و وقتی پرواز رو شروع می کنم لودینگ تا 100 درصد میره ولی همونجا میمونه!!!!!!!!:-k اگه کمک کنید ممنون میشم واقعا نمیدونم چیکار کنم😲
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Persia 

سلام. من چند وقت پیش تنظیمات شبیه ساز و یه تغییراتی دادم که هم سرعتش خوب باشه هم امکاناتش .اما از بعد از اون وقتی یه پرواز رو میبندم تمام صفحه ی بیرون شبیه ساز (دسکتاپ) سیاهه و پیش نمایش هواپیما هم سیاهه !!! 🤦 و هر هواپیما ی دیگری هم انتخاب می کنم پیش نمایشش رو سیاه نشون میده!!.و وقتی پرواز رو شروع می کنم لودینگ تا 100 درصد میره ولی همونجا میمونه!!!!!!!!:-k اگه کمک کنید ممنون میشم واقعا نمیدونم چیکار کنم😲

لطف کنید در هنگام سوال درباره مشکلات شبیه ساز حتماً ویرایش ویندوز ،کارت گرافیک ، ویرایش درایور و... ذکر کنید.
اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید سعی کنید ویژگی Aero را غیر فعال کنید ببینید تاثیری دارد یا خیر!

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Persia
  • Persia
  • 50.02% (معمولی)
10 سال پیش
ویندوز 7 64 بیتی .کارت گرافیک intel hd graphics و nvidia gt 520m درایور هم آپدیته!!!!!
ویژگی aero داخل تم ویندوز رو می فرمایید؟
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Persia 

ویندوز 7 64 بیتی .کارت گرافیک intel hd graphics و nvidia gt 520m درایور هم آپدیته!!!!!
ویژگی aero داخل تم ویندوز رو می فرمایید؟

بله.غیر فعال کنید ببینید تاثیری داره یا نه
در صورت عدم موفقیت فایلی رو که الصاق کردم از حالت زیپ خارج کنید و در داخل پوشه شبیه ساز کپی کنید و شبیه ساز رو دوباره اجرا کنید.  UIAutomationCore.zip شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Persia
  • Persia
  • 50.02% (معمولی)
10 سال پیش
متاسفانه هیچکدوم کار نکرد