Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
بدون شرح!

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

PC Flight Simulation Geek Since 1998
captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
10 سال پیش
دارندگی برازندگی
اینجوریاس دیگه !! باهمه باش همه باهاتن

یاد دوستم افتادم که چندروز پیش بارم این جریانو تعریف کرد :

میگف خواستم از اهواز برم تهران با پرواز سوپر کلاســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیک هما A300B2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( بماند تاخیر زیادش )؛ وقتی سوار پرواز شدیم با کمال تعجب دیدم صندوقچه های بالا سرمون رو مهمانداران محترم و شریف هما ، دارن با چسب 5 سانت درب هارو بهم میچسبونن تا در حین پرواز درب باز نشه و امنیت مسافرین اطراف صندوقچه مختل نشه ؛ چون ظاهرا قفل هاشون خراب بوده و نقص فنی داشته !!

هـــــــــــــــووووووووووووووففففففففففففففففففففففففففففف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ای خدا
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Ali Kalan
  • Ali Kalan
  • 50.4% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
10 سال پیش
یعنی مدیونی اگه بگی این عربه میفهمه اون بنده خدا داره چی میگه!!😂 به حالت صورتش دقت کنید!

این اتفاقی که کپتن ماهان تعریف کردند رو من خودم به عینه دیدم! از بوشهر با ارباس 300 هما میومدیم تهران ، نشستم رو صندلی بالا سرمو که دیدم ... کاش نمیدیدم [funcrazy] ، درب محفظه های ماسک اکسیژنو با چسب کاغذی چسبونده بودن 😨 ، نه یکی بلکه روی درب هرکدوم 4تا !! ، حالا تصور کنید لبه های چسب ها هم بلند شده باشه ، چه منظره ای ...[sweating] ( دیگه اینکه از گرما پختیم بماند! )
UserPostedImage
mhkhoyfs
  • mhkhoyfs
  • 50.16% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
10 سال پیش
اون آقای عربی که در تصاویر اولی هستند جناب آقای Akbar Al Baker هستند که به شخصه احترام زیادی واسشون قایلم مدیری که قطرایرویز را به یکی از ایرلاینهای 5 ستاره دنیا تبدیل کرد.و به نظرم مدیریته که برازندگی میاره مگه عربستان کم پول داره واقعا قابل مقایسه هستند در زمینه اویشن یا همین کویت!!!که به شخصه کشورش رو لمس کردم از نظر تولید ناخالص از بقیه شیخ نشینها وضعیت بهتری داره ولی هنوز داره از ایرباس آ300 استفاده می کنه کشوری که قابلیتهاش از امارتهای دبی ،ابوظبی بهتره....

Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم
10 سال پیش
ارسال شده توسط : mhkhoyfs 

اون آقای عربی که در تصاویر اولی هستند جناب آقای Akbar Al Baker هستند که به شخصه احترام زیادی واسشون قایلم مدیری که قطرایرویز را به یکی از ایرلاینهای 5 ستاره دنیا تبدیل کرد.و به نظرم مدیریته که برازندگی میاره مگه عربستان کم پول داره واقعا قابل مقایسه هستند در زمینه اویشن یا همین کویت!!!که به شخصه کشورش رو لمس کردم از نظر تولید ناخالص از بقیه شیخ نشینها وضعیت بهتری داره ولی هنوز داره از ایرباس آ300 استفاده می کنه کشوری که قابلیتهاش از امارتهای دبی ،ابوظبی بهتره....

سلام به دوستان عزیزم@};-

من با صحبت محمد جان موافقم ولی یه مسئله برادر ، اول سرمایه گذاری کردن و بعد به دنبال مدیریت این سرمایه گذاری رفتن درسته ،کشورهای عربستان و کویت که گفتید و بقیه کشورهای سرمایه دار عربی از خودشان علاقه ای نشان نداده اند به سرمایه گذاری در این صنعت(صنعت هوایی)به این دلیل که نیازی به این سرمایه گذاریه واقعا نجومی ندارند[barareh]

در مورد هواپیمای A300 که گفتید کویت هنوز داره استفاده میکنه آیا شما با A300 ایران ایر میتونید مقایسش کنید:-k

تمام هواپیماهای کویت ایرویز به موقع سرویس میشن وهیچ مشکلی هم در مورد تهیه قطعه ندارن [blackhee]

کویت با این جمعیتی که داره (۳٬۳۹۹٬۶۳۷ )همین چنتا هواپیما هم واسش زیاده(بوئینگ 747 و 777 و ایرباس 340 و 330 و 320 و 310 و 300 و گلف استریم IV )

خودمونیم هواپیما انقدر سالمه که آدم لذت میبره از دیدنش😮

UserPostedImage

UserPostedImage

این عکس و مطلب ربطی به مسله بالا نداره ولی جالب بود در مورد کویت گفتم تو سایت قرار بدم😨

UserPostedImage

دو فروند جنگنده اف-۱۶ فایتینگ فالکن و سه فروند جنگنده اف-۱۵ ایگل متعلق به نیروی هوایی آمریکا در حال پرواز بر فراز چاه‌های نفت به آتش کشیده‌شده کویت در جریان جنگ خلیج فارس در سال ۱۹۹۱ میلادی. خاموش‌کردن کامل حدود ۸۰۰ حلقه چاه نفت به آتش کشیده‌شده کویت، تا ۸ ماه پس از پایان جنگ به طول انجامید، اما اثرات زیست‌محیطی آن تا سال‌ها گریبان‌گیر آن کشور بود.